Kablolu İnterneti Telefona Paylaştırma (Resimli Anlatım)

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben girdim bilgisayar arası bağlantı seçeneği yok.(bilgisayar masaüstü) Lütfen yardım edin

ibutun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu durum telefonla bilgisayara bağlanmayı sağlamıyor arkadaşım .... yine de tşk ederiz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
olmuyorr yaa bır ag kur dedıgımde 90sn ıcınde alırı dıyor acılmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Kardesım bnde baglantı veya ag kura tıkladıgımda internete baglan . yeni bir ag kur , calısma alanına baglan ve cevırmelı baglantı kur cıkıyor ne yapmalıyım rica etsem yardımcı olurmusun ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bn yenı baglantı veya ag kur dedıgımde internete baglan , yeni bir ag kur , calısma alanına baglan ve cevırmelı baglantı kur cıkıyor ne yapmalıyım rica etsem yardımcı olurmusun ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
masaüstündeki neti usb ile s3e baglayamıyorum :( söylenenleri uygulamaya calıstım ama olmadı. Ttnet müşt. hiz. aradım wifi ayarlarının da olmadıgını söyledi pek inandırıcı gelmedi ama şu sorunu bi çözemedm yardımcı olursanz svinirim simdiden teşekkrler

Anderian

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Kablosuz geçici (bilgisayarlar arası) ağ kur diye bir şey yokki?

mtrky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konuyu canlandırdım :D bende deneyim bakalım

formardin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar peki bu wifi ismini gizlebilir miyiz. bizden başka kimse görmesin. bunu nasıl yapabiliriz.

Rejii

Asistan
Reaksiyon puanı
1
başlat menüsünü açın, arama kısmına hizmetler yazıp açın (bileşen hizmetlerini değil, hizmetleri açmalısınız). Internet bağlantısı paylaşımını etkinleştirin sonra ağı yeniden kurun.

2. bir alternatif olarak ağ ve paylaşım merkezine girin, bağdaştırıcı ayarlarını değiştir'i tıklayın, ağınızı sağ tıklayıp özellikler sekmesine gelin, paylaşım kısmında yer alan diğer ağ kullanıcıları bu bilgisayar yoluyla internete bağlansın seçeneğini doldurun ve kapatın.

3. alternatif olarak bunlarla uğraşmayın, connectify wifi hotspot programını indirin, doğrudan bağlanın.

Dediklerinin aynısnı yaptım fakat yinede gelmedi. ve ağları goruntulemek istediğimde bir suru kurduğum ağ oldu onları nasl silebilirim?,

brkesp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim yazılanların hepsını yapdım telefonum (ıphone 5) görüyor aglanıyor fakat pc ya baglanmıyor yada baglanında hata verıyor (üç gen içinde ünlem) bı ben komşumun wifisini kullanıyorum bana yardım olurmusun sımdıden tesekkur ederım

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kardeşim yazılanların hepsını yapdım telefonum (ıphone 5) görüyor aglanıyor fakat pc ya baglanmıyor yada baglanında hata verıyor (üç gen içinde ünlem) bı ben komşumun wifisini kullanıyorum bana yardım olurmusun sımdıden tesekkur ederım

kevokkevok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben wep i değil de başka bişiyi sectim ve baglanamıyorum şimdi ne yapmalıyım???

kevokkevok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben wep yerine wpa seçtim.ve baglanamıyorum tekrar aynı agı da wep e secemiyorum nasıl olcak