Kaban Tarzı Kışlık Öneren ?

Bu konuyu okuyanlar

FullScreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Önerebileceğiniz kaban tarzı kışlık giyim ürünleri var mı ?

Şu tarzda , takımın üzerine giyebileceğim..Birde bunlarda iki çeşit fermuarlı var birisi göbek seviyesine kadar diğeri boydan boya. Ben boydan boya tercih edeyim diyorum.Diğerini denemedim bile deneyen var mı ?

erkek-kaban2.jpg

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Fotoğraftaki Kaban değil, Pardesü, gittigidiyor, deFacto vb yerlerden 90-150 liraya ucuz bulabilirsiniz, İGS, Boyner, Ramsey, Altınyıldız, Beymen vb büyük markalardan 250'den 3500 liraya kadar çıkan fiyatlar var.
Tabi deneyen var mı demişsin, bizim denememiz bir şey ifade etmez, sizin kendi bedeninize uygun olanı denemeniz gerekir, en önemlisi bu denemeleri kendi takım elbiseniz ile gidip denemeniz gerekir, yoksa kıyafet olmadan deneyip aldığınız ürün, takım giydiğinizde üzerinize zor giyilebilir, dikkat etmeniz gereken en büyük şey bu, bir de bunların aynı zamanda yağmura karşı su geçirmez olanları bir de kumaş olanları var, hangisini seçeceğiniz sizin kişisel zevkinize ve kullanım şartlarınıza göre düşünülmesi gerekir.

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Koton da bulabilirsi ben ordan bulmuştums

FullScreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Büyük markalarda 6500 liraya kadar satıldığını görüyoruz. Abartılı şekilde. Ama tavsiyelerin on numara .. Gerçekten takımın üzerine giyeceksek dediğin gibi takımla gidip denemek lazım. Ben sizin denemenizden kasıt, yani bu yarım fermuarlılar nasıl oluyor kullanışlı mı manasında sormuştum.Su geçirmez olanlarının şekli de farklı oluyor sanırım. Resimdeki palto ya da çok benziyor. :) Adı önemli değil genel olarak verdiğin fikirler çok önemliydi. %100 Katılıyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Koton da bulabilirsi ben ordan bulmuştums

Koton a dün girdim,hoşuma gitti Beymen gibi vs.. abartılı fiyatlar yoktu. Ama istediğim modeli bulamadım.Var mı örnek gösterebileceğin ?

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Koton-Gri-Erkek-Pardes%C3%BC-2.jpg

Ben bu model veya benzerinin lacivert rengini kunlanıyorum 2 seneir ( ama benim hatam yüzünden ceberi delindi. Anahtar koydum cebine ) ama iki sıra cebi var biri fermuarlı diğeri düz

FullScreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bu kanvas modeller takım üzerine gitmez gibi görünüyor başkan sen hiç giydin mi takım elbise üzerine ?

SXA seninki Japon Style gibi duruyor :) gözlerde çekikse tam kamufle olursun :) Güzel görünüyor da belden kemerli pek tarzım değil

<SxA>

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bu kanvas modeller takım üzerine gitmez gibi görünüyor başkan sen hiç giydin mi takım elbise üzerine ?

SXA seninki Japon Style gibi duruyor :) gözlerde çekikse tam kamufle olursun :) Güzel görünüyor da belden kemerli pek tarzım değil
Bende kemeri zaten çok sevmedim çıkardım kemerini evde duruyor :D bide boy 1.90 olunca şık duruyor :D