Kabam oyun şirketi hk.

Bu konuyu okuyanlar

lighthearted

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kabam oyun şirketi hk. Kabam oyun şirketi internet üzerinden insanlara oyun oynatarak para kazanan bu şirket 2 yıldır internet üzerinden yayımladığı Nadirim adlı oyununu yeterli user sayısına ulaşamadığından dolayı kapatmıştır. 2 senedir Nadirim adlı oyunu oynayıp nakit para yatırıp Nadirim oyununda kullanılan Değerli Taş alan kullanıcılar, oyunun kapanmasından dolayı ellrinde kalan Değerli Taşları geri alıp alınmayacağı yada Kabam internet üzerinden yayımlanan oyunlarında kullanıp kullanamayacaklarını şirket yetkililerine bildirmiştir. Bu kullanıcıların aldığı cevap aynen şöyle olmuştur; "Değerli Taşlarınızı oyun içinde harcayınız. Değerli Taşlarınızı başka bir oyuna aktarılmayacaktır" Kabam internet sitesi üzerinden yayım yapan bu şirketin ticaret politikası budur. Yarın öbür gün sizin oynadığınız oyunda da user kaybı olursa bu çirkin ticaret politikası ile siz de karşılaşabilirsiniz.

Mükremin Murat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi s.aleyküm iyi günler abi benim marvel hesabım 39 lvl GARADAYI_ isimli hesap abi ben şifremi bilmiyordum msn yi de bilmiyordum telefonumu sıfırladım çarım kayboldu gitti bulamiyorum o kadar emek verdim çar kayboldu abi bana yardımcı olabilirsen cok sevinirim...

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
2013 konusu bu, bununla ilgili ayrı konu açarsan biz yardım edebiliriz. Adam hala forumda mı o bile belli değil.

Mükremin Murat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi çar hala duruyor arkadasların hesabından baktım ama
--- Gönderi Güncellendi ---
Dediğindende bişey anlamadım abi ya