Kaan N2 mmigroup

Bu konuyu okuyanlar

Gökhan.1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben e-posta yolladım bana bu cevabı verdiler
Merhaba,

Yeni bir yazılım versiyonu üzerinde çalışıyoruz. Yakında FOTA dan bir güncelleme yayınlayarak konuyu çözüme kavuşturacağız.

Bu süre içerisinde Malwarebytes ve Ccleaner uygulamalarını bir arada kullanarak bu rahatsız edici uygulamaların telefona gelmesini önleyebilirsiniz. Gelmeye teşebbüs etse bile yakalanacak ve telefonunuzda reklam açılmayacaktır.

Aşağıda önereceklerim;

1-Malwarebytes antivirüs uygulamasını telefonunuza yükleyiniz.(yükledikten sonra tarama yaptırmayınız- daha sonra aşağıda dördüncü adıma geldiğimizde tarama yapacağız)
2-Cleaner uygulamasını da yükleyiniz. (Cleaner ı sadece yükleyiniz ve aşağıdaki beşinci adımı bekleyiniz.)
3-Ayarlar-uygulamalar’dan mmigroup un içine girip ön bellek verilerini sıfırlayınız. (Telefonunuzda başka uygulama , mesela H5 plugin veya mintegral varsa aynı şekilde ön bellek verilerini ve verileri temizle yapınız)
4-Malwarebytes ile tam tarama yaparak uygulamayı kaldırınız.
5-Ccleaner ile derin dosya analizi yaptırınız.
6-Telefonunuzu restart ediniz.

Bundan sonra mmigroup veya başka bir rahatsız edici uygulama gelmek istese bile gelemeyecektir. Artık reklam da açılmayacaktır. (Malwarebytes ı gerçek zamanlı koruma yapacak şekilde çalıştırınız.)

Biz konuyu çözüme bağlamak için daha önce de belirttiğim üzere ilgili paydaşlar ile birlikte çalışıyoruz. Sona yaklaştığımızı bilmenizi isterim.

Madruga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bana bir ay önce yazdılar bunu

Gökhan.1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Virüs telefondan kaynaklı ise bende gidip garantiye verip parayı geri alırım çok sıkıldım bu virüs ten ??

Madruga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Onu da yaptık dostum, 3 kere verdim iade olayını kabul etmediler, yazılım yükleme yapıp geri veriyorlar, Tüketici Hakem Heyeti'ne verdim, sonuçlanmasını bekliyorum

Svsdmc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar selam uzun süredir bu problemi bende yaşıyordum mail attım aynı cevaplar bana da geldi ancak hiç birşey yapmadan sadece takip ettim bekledim 2 gündür reklam gelmiyor sizde sorun devam ediyor mu?

manga_28

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorun düzeldi artık bence . Benim Kaan N2 ye artık herhangi bir reklam gelmiyor ve uygulama yüklenmiyor kendiliğinden .

Son mesajlar