Justin Bieber'dan Instagram rekoru!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Kanadalı genç pop yıldızı Justin Bieber, sosyal medyadaki popülerliğini Instagram ile yeniden kanıtladı. Bieber, Instagram’a koyduğu video ile 1 milyon beğeniye ulaşan ilk isim oldu. Instagram, video paylaşım özelliğini Perşembe günü sunmuştu.

130623_biber.hlarge.jpg

Justin Bibeber, hayranlarının desteğiyle sosyal medyada en çok adından söz ettiren isimlerden biri olmayı başarıyor. Genç yıldız, Instagram’a yüklediği ilk videoyla, 1 milyon beğeniye ulaşan ilk kullanıcı oldu. Instagram’ın sahibi Facebook, Mashable sitesine ’20 Haziran’da paylaşılan videonun 1 milyon beğeniyi geçtiğini’ doğruladı.

Söz konusu videoda, Bieber yarı çıplak bir halde otel odasında hayranlarına mesaj gönderirken görülüyor. Bieber’ın Instagram’da 9 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

Twitter’daki takipçi sayısı 40 milyon olan Bieber, Isntagram videosunun linkini mikroblog üzerinden paylaşarak, beğeni patlaması yaşanmasını sağladı.

Mashable, Instagram’ın video özelliğini kullanmaya başlayan diğer ünlüler arasında Madonna, LeBron James ve ABD’li ünlü şovmen Jimmy Fallon’un da olduğunu belirtti.

ntvmsnbc

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Justin'i de sevmiyorum, İnci'yi de sevmiyorum, İnci resimlerini paylaşanları da sevmiyorum...

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Justini sevmiyorum,
İnciyi sadece argosuz kısımlarını seviyorum,
İnci resimlerini paylaşanları sevmeyenler hakkında şimdilik bir fikrim yok...

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Sakin olun genşler.

Bunlar hep jastinin oyunları :p

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
bu velet hala büyümedi mi küçük onur, küçük ibo gibi ergenlik bitip ses kalınlaşınca da bi beybi desin görelim.