Just Cause 3 Steam Tekrar Yükleme İstemesi [Çözüldü]

Bu konuyu okuyanlar

Pwalth0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar bende Just Cause 3 yüklü ancak pc aç kapa yaptım steam tekrar yüklememi istiyor
5 saat oynadım sonra tekrar yüklememi istiyor cok canım sıkıldı ben tekrardan 46gb yüklemek istemiyorum yardım ederseniz sevinirim ^^

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaşlar Çözdüm çok basit bi çozümü var moderatörlerden ricam başlığı çozülüdü diye degiştirebiirlermi ben yeniyimde bilmiyorum :)
her neyse çözümü şu oyunu nereye kaydettiğinizi biliyosanız sıkıntı deil c yemi d yemi kaydettiniz o onemli sanırsam ben d ye kaydetmiştim yüklemeyi D klasöründen başlattım ardından ise o zaten tarıyo daha once indirilmişmi diye sonra bitiyo indirmenize bakabilirsiniz fln diyo bakdıgınızda yüklenmiş oluyo iyi eğlenceler her oyun için geçerlidir ^^ Umarım yardımcı olmuşumdur ^^

Son düzenleme:

dabann

Asistan
Reaksiyon puanı
21
benzeri çok fazla görülmeye başladı bu ara ya da benim gözüme .ok takılmaya başladı. Aynı sorunu Project Cars ile ve %58ni falan yüklediğim Rainbow'da yaşadım. Project Cars ile ilgili silin tekrar yükleyin dosyayı algılıyor çok ufak bir kısım indiriyor dediler. Yaptım gerçekten de 500 mb falan indirdi ama rainbow'da öyle olmadı. İstiyorsan silip tekrar yüklemeyi dene ama olmuyorsa sorumluluk kabul etmem

Pwalth0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
çok teşekkurler cozdum yukarıda nasıl cozdüğümü belirttim yinede cvp verdiğiniz için çok teşekkürler :) ^^