Junior Editörler Bölümü ile İlgili Bilgilendirme

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Bölümü açtığımızdan beri görmekte olduğum bir sorunla ilgili görevli arkadaşları(moderatörler), içerik paylaşanları ve SDN üyelerini bilgilendirmek isterim:

Junior Editörler bölümü, amatör ruha sahip arkadaşların, hazırladıkları içerikleri diğer SDN üyelerinin beğenisine sunabilmeleri için açılmış bir platformdur ve diğer forum bölümlerinden farklıdır.

İster SDN ana sayfasında olsun, ister forumdaki diğer başlıklarda olsun, daha önce verilmiş haber, Junior Editörlerimiz tarafından kendi kalemlerinden tekrar yazılabilir. Hatta aynı haberi üç farklı yazar, üç farklı başlıkta paylaşabilir. Bölümün amacı, bu arkadaşlarımızın kendilerini denemeleri için uygun ortamı sağlamaktır.

İşbu bilgilendirme yazısının ardından, Junior Editörler bölümünde bir içeriğin benzerini daha önce forumda veya ana sayfada gören üyelerin "Daha önce verildi bu konu" tarzında yorumlar yapmamaları, görevlilere bu yönde şikayette bulunmamaları forum düzenini korumaya yardımcı olacaktır.

Junior Editörler bölümünde yayınlanan; yazarın kendisine ait olsa dahi başka sitelerde paylaşılmış yazıları ve forum kurallarının ilgili maddelerine uymayan diğer yazıları şikayet etmekte, sürüm sürüm süründürmekte halen özgür olduğunuzu da hatırlatmak isterim.

- Müdüriyet.

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Bu tarz durumlarda konu şikayet edilse bile müdahale etmiyorum.

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Güzel bir konuya deyinmişin. benimde daha önce junior editör sıfatıyla yazdığım yazılar oldu. Ancak daha önce verildi denilerek terslendim. Oysaki benim hazırladığım yazı daha önce verililenden daha üstün bir içeriğe* sahipti. Bu tepkileri alınca bende yazı yazmaktan soğudum açıkçası.

*Videolu anlatım

metude

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yazıyı göndermek istiyorum fakat diyor ki:
"Lütfen mesajınızın içeriğinde yer alan resimleri kontrol ediniz."

Resimleri kaldırırsam yazının fazla anlamı kalmaz. Ne yapmam lazım.

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Resimler çok mu büyük metude?

metude

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet, bir tane büyük vardı ama küçülttüm

Fakat o resim 1288*621 olmasına rağmen foruma yüklenen modul küçültüyordu. Resim sayısını azaltınca oluyor.

souris

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Büyük olsada otomatik düzenleme yapmıyor muydu site ??

metude

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yapıyor, mesajımı düzenledim. Tekrar bakınız lütfen

metude

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben küçültme işlemini yapıyor demiştim. Eksik söylemişim.

Sorun devam ediyor yani

Deniz Han

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu olanak benim için çok iyi olacak. Bu işler ile uğraşmamadan dolayı, bu bölüm beni çok sevindirdi. Hatta bir tane paylaştım. Sanal Virüsler hakkında bilgilendirme amaçlı bir makale oluşturdum. Şimdi ise başka konuların üzerinde duruyorum. Umarım yakında onlarıda burada paylaşacağım. Böyle bir bölümün açılmasıdnan dolayı teşekkür ediyorum.

MitiSen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ellerine sağlık öğrendiğimiz iyi oldu bilgi paylaşımı için teşekkürler

BlackSpy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güzel Bisi Olmus Gelcekte Gazateci OLmak isteyenler için

Mhmtkuss95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Foruma yeni katıldım hiç arkadaşım olmadığı halde yeni dosya açıp bir konu oluşturduğumda soruma cevap bulamadım