JS deki evaluation ve loop larda f77 deki gibi saçma mı?

Bu konuyu okuyanlar

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75
merhabalar,
arkadaslar evaluation yani karşılaştırmalar (comparison) ,logic operatorler (ve ,veya ,ise..) if ,else (ama döngülerin tamamı)

ben bu kısımlardayım henüz. yalnız bu şuanki kullandığım kitap (jon ducket javascript and jquery ,wiley publishing) çok güzel öğretmesine ,öğretci olmasına rağmen ,elle tutulur gözle görülür bir şeyler öğrenmiş olduğumu düşünmüyorum.

peki bu konu (başlıktaki konu) da f77 de gördüğümüz saçmalıklar gibi değil ,değil mi?
yoksa web sayfalarıyla (interaktif) uygulamalar da olacak mı? (evaluation,decision making,loops)

teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

not: f77 = fortran programı.

Son düzenleme:

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75
dediğiniz sitede bence cevap yok. . . (what is JS for ? sorusunun cevabı var ama oda çok genel zaten)
neyse ben bu kısmı da bitirdim (DOM'a geçicem yarın) ama meraklı forumdaşlar vardır belki, öğrenirler.

iyi çalışmalar

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75
selamlar,

event handlerse geçecekken ara verdim ... (nedense henüz öğrendiklerimin nerdeyse hiçbişey yada devede kulak olduğunu söylüyor içimdeki bi ses yalnız ..sorunun cevabını buldum bence yani saçma değil. f77 tamamen saçma sapan bi program (illaki ilgi duyan da olabilir ,saygı gösteririm ama onun yerine C öneririm.)

fakat, fortrandaki mantık nerdeyse tamamen bilimsel hesap amaçlı. JS nin ise kullanışlılık kısmında hatrı sayılır derecede farklı olduğuna inanıyorum.

neyse ben şu CSS deki açıklarımı kapatayım ...:)

kolaygesin herkese

Son mesajlar