Joomla Veritabanı Oluşturmada Hata

Bu konuyu okuyanlar

Cagdasa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Merhaba,

Localhost üzerinden deneme amaçlı Web sitesi oluşturmak istiyorum ama bu sorunu çözemedim Problemin şu;
kurulum işlemi Veritabanı tabloları oluşturuluyor. kısmında kalıyor işlem yapıyor gibi görünsede 12 saat sonunda aynı durumda.
çözüm önerisi varsa dinlemeye hazırım
kullandığım programlar.

joomla 3.1.1
wamp Server 2.4

q2zp0.jpg
[/URL][/IMG]

teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba,
Bu sorunu aşabildiniz mi acaba? Ayn problem bende var ve aşamıyorum bir türlü.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu problemi aşabildiniz mi acaba?
Aynı problem bende var ve aşamıyorum maalesef.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu sorunun cevabını çözememişler geliba banada lazım acil

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu soru çok yerde sorulmuş, ama hiçbirinde işe yarar bir cevap gelmemiş, sorun neden kaynaklanıyor olabilir tecrübeli arkadaşlar i el atsa. Hepsini aynı kişi sormuş sandım bi ara bu siteye gelene kadar :).
Bu arada aynı sorun bende oldu. win7, wamp 2.4, joomla 3.1.5 ile üç tarayıcıda denedim, utf8 ayarı yapmamışım onu denedim, mysql ve mysqlli olarak denedim.
nitch, olmadı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende 3 pc de denedim 2 si win7 birtanesi win8,hem joomla 2.5
hemde joomla 3. denedim ama nafile araştırdım baya forumda çözüm yok.
bulan çözen varsa ve paylaşırsa hem iyi hemde belki ilk karşılaştığım cevap olacak
kolay gelsin

sdmh

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Wamp server 2.4 sürümünü kaldırıp yerine wamp server 2.2 sürümünü kurup bir deneyin. Joomla 2.5'u ben böyle kurdum.

guneydesign

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En iyi ve Sağlıklı Çözüm yıllık 10 - 20 Tl ye Linux Hosting Alıp Orada Deneme Yapmak Bu sorun Normal hostlar da veriyor joomla 3.1 kurar iken host firmasından SAFE modunu OFF yapmasını isteyiniz ..

nameless950

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bayaa bi geç oldu ama olsun. görenler faydalansın. joomlanın dosyalarına girin. İnstallation/sql/mysql/ buradaki sql dosyasını notepad ile açın ENGINE=MyIsam olan bütün her şeyi ENGINE=Innodb olarak değiştirin. Sorununuz çözülmüş olmalı kolay gelsin.