Joomla tasarımımı arkadaşımın görmesi lazım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

tugaykarakuzu

Üyecik
arkadaşlar uzun süredir joomla üzerinde çalışıyorum ve bunu da şuan internetsiz olarak yani sunucuya yüklemeden tasarlıyorum. çalışmalarımı arkadaşımın görmesi gerek bunun için ne yapabilirim acaba? önerileriniz varmı?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

konu hakkında bilgisi olan yokmu

tugaykarakuzu

Üyecik
kardeş o çok kolay oldu :) yani herhangi ücretsiz hosta upload edip oradanmı çalışsak diyorum ?

vedocan

Üyecik
iç adresınızı elle yapıcaksınız

modemınızde nat server adında bı ayar olması lazım elle verdıgınız ıc ag adresınızın 80 portunu tcp ve udp olarak ıkısınıde acıcaksınız

telekomun sıze verdıgı ıp adresını arkadasınız adres cubuguna yazdıgında sıtenızı gosterebılıceksınız

yanı bu sekılde bılgısayarınızı sunucu yapıyorsunuz.

tugaykarakuzu

Üyecik
peki kardeş bunu kyk öğrenci yurdunda yapmak mümkünmü münkünse özelden ulaşabilirmisin

vedocan

Üyecik
gormem lazım pm atın team verın

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ornek bıkac resımler verıcem

iç ag adresınızı elle yapıcaksınız

modemınızın arayuzune gırceksınız

Nat server yada port yonlendırme yapıcaksınız

ıc agda bılgısayarınıza elle verdıgınız ıp adresınızın 80 portunu hem tcp hemde udp ıkısınıde acıcaksınız

telekomun sıze verdıgı ıpyı arkadasınıza verceksınız arkadasınız adres cubuguna ıp adresınızı yazınca modem sızın bılgısayara yonlendırıcek ve localhostunuzdakı sıtenızı arkadasınız gezıcek.

ornek olarak benım bılgısayarıma gelebılırsınız.

vedocan

Üyecik
Bu arada link neden calısmıyor link bozuk dıyecek olan arkadaslara sımdıden cevap vereyım

bilgisayarımı kapattım.

stat counter