Joomla hakkında sorularım ? Yardımlarınızı bekliyorum.

Bu konuyu okuyanlar

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
ARkadaşlar herkese merhaba. Kendi şirketimizin web sitesini kuracağım. Joomla'nın 3.x sürümünü kurdum güzelde bir tema buldum yükledim fakat daha önce hiç joomla kullanmadım yardımlarınızı bekliyorum. Benim istediğim Ürünler diye bir kategori açmak daha sonrasında misal o kategoriye bir klima markası ekledim o markaya tıklayınca o markanın ürünleri listelenecek resimli şekilde herhangi birine tıklayınca detaylı özellikleri yazcak filan gibisinden. Nasıl bir yol izlerim bana yardımcı olursanız çok memnun olurum. İlkercan Karakuyulu diye bir arkadaşım var 12 kez aradım yardım etmedi bana bunu da okur da belki utanır. Sağlıcakla kalın yardımlarınızı esirgemeyin. :)

nizam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bunun için joomlanın kendi içerik bileşeni yetersiz kalır
size farklı bir bileşen kullanmanızı önerebilirim
mesela virtuemart işinizi daha iyi görür veya buna benzer farklı bileşenler de deneyebilirsiniz

guneydesign

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet Virtuemart eklentisini kullanman gerek yapmak istediğin bir çok özellik ve fazlası Virtuemart da var yardım gerekirse yardımcı olabilirim

cranbaries

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş satış vs yapmayacağı için virtuemart gereksiz olacak.
Bence joomlanın kendi halinde bile yapılabilir. ancak daha kolay olması açısından Joomla k2 kurabilirsiniz.

TÜm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Daha detaylı bilgi için burdan yazabilirsiniz ya da Joomla türkiye destek sayfasından da yardım alabilirsiniz