Joomla! Arşiv! [Modül,Bileşen,Plugin,Tema İstek-Paylaşım]

Bu konuyu okuyanlar

virtual worms

Müdavim
Reaksiyon puanı
66
Joomla bölümünün zayıf olduğunu gördüm bari elimziden ve bilgimizden geldiği kadar dolduralım dedik :)

K2 Bileşeni: Joomla ile yeni tanışanların belkide ilk duyduğu bileşendir. Son kullanıcılar,yorumlar,konular,manşet,editör menüsü... kısaca her joomla ile yapılan sitelerde kesinlikle bulunması gereken bir bileşindir. Tıklayınız

JCE Editör: Joomla editörü ihtiyaçlarınıza cevap veremiyorsa daha gelişmiş olan bu editör işinize yarayacaktır şüphesiz. Tıklayınız

News Pro Gk4: Manşet, haberler vb ihtiyaçlarınıza cevap verecek türden çok güzel bir modül. Haber portalarının olmazsa olmazı. Tıklayınız

Akeeba Backup: Bu bileşen ile site(lerin) yedeğini alabilirsiniz. Olası bir kötü durumda derman olacaktır size. Buda sitenizde bulunması gereken bileşenlerden. Tıklayınız

Easy Book Reloaded: Sade ve güzel bir ziyaretçi defteri modülü,özeleştirme seçenekleri bol. Tıklayınız

Eztestimonial: Buda ziyaretçi defteri ama türkçe olsun diyoyorsanız yukarıdakini tavsiye ederim. Tıklayınız

Phocagallery: Adındanda anlaşıldığı gibi resim galerisi. Kendi alanında en iyilerden. Sitenizde resimlere yer veriyorsanız kullanmanız tavsiyemdir. Tıklayınız

Aidanews 2: Buda bol özelleştirme seçeneğine sahip bir köşe yazarı modülü. K2’nin köşe yazarına alternatif. Tıklayınız

Joomla 1.6 html module : Bu modül o kadar ihtiyaçlar arasında değil çünkü html kodlarını modul olmadan da eklemek mumkun ancak yeni başlayanlar farklı sorunlarla karşılaşılarsa yada işin içinden çıkamaz ise bu modül ihtiyaçlarına cevap verecektir. Tıklayınız

Günün Sözü: Bu modülün orjinal adını bilmiyorum ama çok işime yaradı. biraz yaratıcı olup modülü kopyalayıp günün sözü,ayeti,hadisi veya başka şeylerde yapabilirsiniz. Açıklama linkte mevcut.

AcePolls: Bedava olan anket modülleri içinde sanırsam en iyisi. Tıklayınız

Ariquizlite : Sitenize Yarışma türü bir şey eklemek isteyenler için. (Kullaanmadım ama a,b,c,d,e ‘li türden şıkların olduğu bir modül sanıyorum). Tıklayınız

Sourcerer: Joomla sitenizde php,css,js kodlarını yayınlayacağınız plugindir.Tıklayınız

Önem sırasına göre yazacaktım ama her sitenin kuruluş amacı farklı olduğundan önem sırasıda değişmektedir. Karma olarak yazdım. Bunlara alternatif olarak bildiklerinizi paylaşabilirsiniz. Temaları ise sonradan eklerim.

NOT: Burdaki bileşen ve modüllerin tümü bedavadır. Ve paylaştıklarımın hepsi 2.5 ile uyumludur. Sizlerde beğendiğiniz tema,modül,bileşen vs paylaşabilirsiniz, bedava olmaları tercihimizdir tabikiJ. Veya arayıpta bulamadığınız ihtiyaç duyduğunuz modül,bileşen,tema,plugin de olabilir.

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
güzel paylaşım eline sağlık.

virtual worms

Müdavim
Reaksiyon puanı
66
ChronoForms Bileşeni: Sitenizde form kullanmak istiyorsanız bedava piyasasında ve kendi alanında 1. sırada.
Tıklayınız

AdminExile: Joomla admin paneliniz /administrator olması güvenliğinizi tehlikeye düşürür. ve Eğer hala 1.5 kullanıyorsanız joomla panelinizin kötü niyetli kişilerce alınması sadece 20 saniyelerini alacaktır. Bu modül ile admin panelinizi değiştirerek sitenizin güvenliğini bir nebzede olsa artırmış olursunuz. Tıklayınız