Joomla anahtar kelime

Bu konuyu okuyanlar

Duygu_sal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Ne kadar aradıysam bulamadım. Joomlşa da makalenin altına linkli anahtar kelime oluşturacak bir bileşen varmı. Yada bunun başka bir yolu varmı

anahtar kelimeleri girmek istediğim site
joomla ile yapıldı
www.duyguhalitemizleme.com

olmasını istediğim olayı yapmış site
wordpress le yapılmış
www.manavgathaliyikama.com

Duygu_sal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birkaç modül buldum ama istediğim bu değil. Moduller anahtar kelime bulutu yapıyor. Ama sabit kelimeleri yayınlıyor. Kelimeleri değiştirerek rasgele seçip koyan modulde bulamadım
sonunda siteyi wordpress e taşıyacağız heralde

Duygu_sal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yukarda anlatılan iş ücret karşılığında yaptırılacaktır

Duygu_sal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar nihayet sorunu çözdük. Diğer arkadaşlarında yararlanması için anlatma ihtiyacı duydum. K2 bileşeni kullandık. Fakat ana sayfada yayınlanan makalelere etkisi olmadı. K2 sadece kendi makaleleri için linkli anahtar kelimer oluşturuyor. Bu yüzden ana sayfamızın makale türü nü değiştirim öne çıkan yazılar yerine k2 katagori seçtik. daha sonra soldaki seçeneklerden bir katagori seçtik. bu katagorideki makaleler ana sayfada görünmeye başladı. Tabii bu yizden ana sayfada görünecek makaleleri bir katagori oluşturup oraya taşıdık.
Benim seo bilgim yok. Hatta joomla bilgim de az. Ama şunu gördümki makale altında koyu renkli ve altı çizili vede linki olan bu anahtar kelimeler çok işe yarıyor. Bunu yapmadan önce alexa sıralamam 65.000 idi şimdi 19.000 de yiz. yukarda anlatılandan sonra ana sayfa görünümümüz şöyle Duygu halı temizleme ana sayfa