Joomla! 1.6.1 Final

Bu konuyu okuyanlar

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Ekli dosyayı görüntüle 6484

Joomla geliştirici takımı uzun bir aradan sonra Joomla 1.6.1 sürümünü yayınlamış bulunuyor. Bu sürüm bir güvenlik güncellemesidir ve sitelerinde Joomla 1.6 sürümünü kullanan Joomla'cıların bu sürüme güncelleme yapmaları şiddetle tavsiye edilmektedir. Joomla geliştiricileri yeni sürüm çalışmalarına hızla devam etmektedirler ve güncellemeler devam edecektir.

Joomla 1.6.1 sürümüne önceki sürümlerden güncelleme paketleri için tıklayınız!

Joomla 1.6 Türkçe Tam Kurulum Paketi Sürüm:1.6.1

Anasayfa - http://www.joomla.org Boyut: 7.55 MB
http://joomlacode.org/gf/download/frsrelease/14236/62394/Joomla_1.6.1-Stable-Full_Package.zip
Final

kobenes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben de henüz eklemiştim, aynı anda eklemişiz. İsterseniz benim eklediğim konuyu kaldırabilirsiniz. Paylaşım için teşekkürler...

By_SeRKaN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrb arkadaslar benim bağlı olduğum serverda PHP. 5.3ver. kurulu joomlanın hangi versiyonunu kullanmam gerekir suanda 1.5.14 kurulu fakat bu hatayı alıyorum (Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /home/practico/public_html/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99) edindiğim bilgiye göre 5.3 PHP destekli joomlaya yukseltem lazımmış fkat hangi versiyon kullanmam gerekiyor bulamadım

nizam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Mrb arkadaslar benim bağlı olduğum serverda PHP. 5.3ver. kurulu joomlanın hangi versiyonunu kullanmam gerekir suanda 1.5.14 kurulu fakat bu hatayı alıyorum (Warning: Parameter 1 to modMainMenuHelper::buildXML() expected to be a reference, value given in /home/practico/public_html/libraries/joomla/cache/handler/callback.php on line 99) edindiğim bilgiye göre 5.3 PHP destekli joomlaya yukseltem lazımmış fkat hangi versiyon kullanmam gerekiyor bulamadım
php 5.3 te tüm joomla versiyonları çalışır diye biliyorum
ben php5.2.9 da joomla 1.6.1 kullanıyorum