Joker Ne Zaman TV/İnternette Yayınlanır?

Bu konuyu okuyanlar

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
+18 Film olduğu için izleyemiyorum ama işin garip tarafı benden küçük görünen arkadaşlarıma bilet verdiler ve önümde max ilkokul 4.sınıf bir çocuğa sırf babasıyla geldi diye verdiler bize vermediler. Ne zaman Netflix gibi sitelere düşer?

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Netflix ile anlaşması varsa filmler gösterimden kalktığı zaman yayınlanır onun dışında internete düşmesi 6 ay 1 yıl gibi bir süreyi bulur..

lotusadana

Doçent
Reaksiyon puanı
220
Geçen hafta internette vardı. 2 farklı yerden 3-4 dk izledim. Tercümeler birbirinden farklı, eksik, yanlış yapılmış. Kalite çok düşüktü.
En güzeli orjinal yayını beklemek.

msesen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
2-3 ay icinde yüksek kaliteli versiyonu düşer. Bu süre icinde ara ara degisik, düşük kalite versiyonlarida düşecektir.

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Zorrent bekliyorum
Pek tavsiye etmediğim ama şuanki durumda mecbur kaldığım durum. :D Elimde olan bir şey değil zaten gözümün önünde babasıyla geldiği için max 7-8 yaşındaki çocuğu aldılar bizi almadılar bu durumuda belirttiğimde müdür şurada git onunla konuş dedi gidip konuştuğumda Amerikada salonlarda polis bekliyor sizi alamam dendi :( Tek çare o şuanlık.

Sardaukar

Müdavim
Reaksiyon puanı
903
Pek tavsiye etmediğim ama şuanki durumda mecbur kaldığım durum. :D Elimde olan bir şey değil zaten gözümün önünde babasıyla geldiği için max 7-8 yaşındaki çocuğu aldılar bizi almadılar bu durumuda belirttiğimde müdür şurada git onunla konuş dedi gidip konuştuğumda Amerikada salonlarda polis bekliyor sizi alamam dendi :( Tek çare o şuanlık.
polis bekleyen film 550 milyon dolar hasılat yaptı ve yapmaya devam ediyor

ben türkiye gibi ülkelerde torrente korsana açıkça karşı değilim, hatta gereklilik olduğunu düşünüyorum

sinemada en son izlediğim film logan dahada bir filme gitmedim

zatne 30 dk reklamı yapıştırıyorlar mısır kola alsan 100 lirayı geçiyor

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836

ben türkiye gibi ülkelerde torrente korsana açıkça karşı değilim, hatta gereklilik olduğunu düşünüyorum
200-300TL Single Player oyunlarda bende kullanıyorum torrenti ama 30-40tl için orjinal kullanmaya çalışıyorum. Ama GTA V gibi R6 gibi onlinesi zevkli olan oyunlara 100+tl verebilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sinemada en son izlediğim film logan dahada bir filme gitmedim

zatne 30 dk reklamı yapıştırıyorlar mısır kola alsan 100 lirayı geçiyor
Malatyada o kadar fazla değil ama evdeki gibi zevk vermiyor en son Endgame'i izlemek için gitmiştim arkadaşla pişman oldum diyebilirim film gayet güzeldi umarım Joker yakın zamanda Torrent'e gelir.