Jet black sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Ozkan61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
S.a arkadaşlar iPhone 7 128 GB alcam mat siyah la jet black arasında kaldim aldinmi kilifla kullancam zaten ama grnede çizilme yaparmi diye korkmuyo değilim siz ne derdiniz jet blackmi mat siyahmi ?

ibrahimyz34

Asistan
Reaksiyon puanı
49
S.a arkadaşlar iPhone 7 128 GB alcam mat siyah la jet black arasında kaldim aldinmi kilifla kullancam zaten ama grnede çizilme yaparmi diye korkmuyo değilim siz ne derdiniz jet blackmi mat siyahmi ?

zaten kılıfla kullanacaksiniz. oyuzden mat siyah alin. kilifta cok rengi görünmüyor zaten. kafaniz rahat etsin

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Kılıfla kullanacaksınız mat siyah alın. Kullanmayacaksanız da mat siyah alın bence. Jet Black'te kasa deformasyonları sıkıntılı biraz.

0neir0

Asistan
Reaksiyon puanı
38

Jet black her türlü çizilecek . Zaten kılıfla kullanıcam diyorsun, illa siyah istiyorsan mat al, zaten kılıfla kullanıcan. Rengi belli olmayacak. Jet black almanın avantajı ne

Ozkan61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Evet tabiki de 32 yetmez bana , kardesim ben kendim akşam jetblaci mutlu olurum maneven kilifla kullanma bile cikardigimda o.simsiyah parlaklik sekil olacak arkaya koruyucu takarim bir yere gittiğimde özel bir yere cikaririm onu masaya koysm bile çizilmez zaten her gün genellikle kilifla kullancam

Ozkan61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

0neir0

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Evet tabiki de 32 yetmez bana , kardesim ben kendim akşam jetblaci mutlu olurum maneven kilifla kullanma bile cikardigimda o.simsiyah parlaklik sekil olacak arkaya koruyucu takarim bir yere gittiğimde özel bir yere cikaririm onu masaya koysm bile çizilmez zaten her gün genellikle kilifla kullancam

Sen öyle diyorsan , bir kılcal çizik görünce de için cız eder. Bence boşuna çıkardı apple bu rengi! Çünkü iPhone 7 ve 7 pluslar çıktığından beri jet black alanlar pişman. Kasanın çabuk çizilmesinden. Yine de sen bilirsin. Hayırlısı olsun şimdiden

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
mat siyah al apple bile jet black'in çizildiğini kabullenmiş ve ne halin varsa gör kafasında...

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Eyvllh usta arkaya da koruyucu taktiririm diyordum bir yere gitsemde kilidi cikarsamda gene çizilmez diyordum.mat siyah alim bari
--- Gönderi Güncellendi ---

Aynn
Hocam tabii ki tercih size kalmış ama ben olsam jet black almazdım. Çünkü bir cihazı aldığım zaman uzun süre kullanırım, o süre içinde de temiz kalmasını tercih ederim açıkçası. Yok orası çizilecek, yok şurası çizilecek diye düşünmek istemezdim.

Ozkan61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar tavsiyeniz üzerine mat siyahi almaya karar verdim hepinize ayri ayri çok tesekkur ederim , keşke paramiz olsada fazla aksak su cihazdan :))

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
Ben olsam mat alirdim. Parlak seylerden cok hoslanmiyorum ve ucuz durdugunu dusunuyorum. Mat siyah cok daha guzel gorunuyor... Dogru secim :)

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
prestij için alıyorsan jet black al tam olsun.

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Jet black alma bence

Evil7

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Mat daha şekil duruyor. Kesinlikle mat. :)

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
O değilde o kadar para veripte böyle şeyleri düşünmek tuhaf gelıyor bana

Ozkan61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Beyler karar verdim jet black akçam simsiyah olan modeli kilifla kullancam zaten arkaya da jelatin takarim kilidi kullansam bile jelatin olur Sikinti olmaz simsiyah ayrilicaliktir
Kiliflada çizilecek hali yok

0neir0

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Beyler karar verdim jet black akçam simsiyah olan modeli kilifla kullancam zaten arkaya da jelatin takarim kilidi kullansam bile jelatin olur Sikinti olmaz simsiyah ayrilicaliktir

Onunla bile çiziliyor. Bir kaç kişi söylemişti

ibrahimyz34

Asistan
Reaksiyon puanı
49

kılıfla kullandiktan sonra simsiyahin ne ayricaligi kaldi kardesim. sonra cizilince cok üzülürsün. kilifla telefonu kullanmak sakızı jelatininden cikarmadan çiğnemeye benzer

Ozkan61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
S.a beyler ip7 jetblack alcam kilifla kilullancam kiliftanda çizilme felan yapmaz dime bi Sikinti olusturmaz
Bir Sikinti oluşturmaz dime ?

Ozkan61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kardeşim.ben zaten siyah da akşam silverda alsam kilifla kullancam okdr para veriyoz kilifsizmi kullancaz sağlam kikif amcam ama ben aklima getirdiğinde kilidi cikardigimda o siayhligi görünce maneven zaten huzura erişmiş olcam yoksa dediğin gibi mat siyah da alsam kilifla kullancam ama olmuyor iste öyle şarj giriş yerleri felan simsiayh daha sekil geliyor bana

onuryurduseven

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Ben ilk başta jet black almıştım,jelatinini söküp şeffaf kılıf taktım ama arada çıkarıp sadece evde kılıfsız kullandım,ama bu titizliğime rağmen arkasında ışığa tutulduğunda belli olan kılcal çizikler oluştu.Sonra kamera arızası nedeniyle cihazım değişti bu sefer arkasına direk şeffaf jelatin yapıştırdım onun üstünede logoyu gösteren ince bir kılıf taktım.Dışarda kılıfla kullanıyorum,evde veya özel yerlerde kılıfı çıkartıyorum ama arkada jelatin olduğu için hiç çizik olmuyor,sana tavsiyem jet alacaksan kılıftan önce arkaya jelatin yapıştırmandır

Ozkan61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Eyvallh kardesim ayni sekil bende öyle yapmaya düşünüyorum zaten ama mat siyah alcam ikdr para veriyoz çizilecekmi felan kafamda süper kalmasin
Kardesim jelatinde renk soluk felan değil dime gene parliyo

0neir0

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Eyvallh kardesim ayni sekil bende öyle yapmaya düşünüyorum zaten ama mat siyah alcam ikdr para veriyoz çizilecekmi felan kafamda süper kalmasin
Kardesim jelatinde renk soluk felan değil dime gene parliyo

Sende bi karar ver [emoji23] dün jet black alıyordun, bugün yine mat siyaha döndün

onuryurduseven

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Renk soluk değil aynı parlıyor ama bu kadar titiz kullanmak istemiyorsan mat al,bana artık biraz rahatsızlık vermeye başladı bu titiz kullanım

cngzkyz

Müdavim
Reaksiyon puanı
276
Arkadaş sanki sizleri trollüyor :D

Son mesajlar