Jet black sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S.a arkadaşlar iPhone 7 128 GB alcam mat siyah la jet black arasında kaldim aldinmi kilifla kullancam zaten ama grnede çizilme yaparmi diye korkmuyo değilim siz ne derdiniz jet blackmi mat siyahmi ?

S.a arkadaşlar iPhone 7 128 GB alcam mat siyah la jet black arasında kaldim aldinmi kilifla kullancam zaten ama grnede çizilme yaparmi diye korkmuyo değilim siz ne derdiniz jet blackmi mat siyahmi ?
zaten kılıfla kullanacaksiniz. oyuzden mat siyah alin. kilifta cok rengi görünmüyor zaten. kafaniz rahat etsin

Kılıfla kullanacaksınız mat siyah alın. Kullanmayacaksanız da mat siyah alın bence. Jet Black'te kasa deformasyonları sıkıntılı biraz.

Jet black her türlü çizilecek . Zaten kılıfla kullanıcam diyorsun, illa siyah istiyorsan mat al, zaten kılıfla kullanıcan. Rengi belli olmayacak. Jet black almanın avantajı ne

Evet tabiki de 32 yetmez bana , kardesim ben kendim akşam jetblaci mutlu olurum maneven kilifla kullanma bile cikardigimda o.simsiyah parlaklik sekil olacak arkaya koruyucu takarim bir yere gittiğimde özel bir yere cikaririm onu masaya koysm bile çizilmez zaten her gün genellikle kilifla kullancam

Evet tabiki de 32 yetmez bana , kardesim ben kendim akşam jetblaci mutlu olurum maneven kilifla kullanma bile cikardigimda o.simsiyah parlaklik sekil olacak arkaya koruyucu takarim bir yere gittiğimde özel bir yere cikaririm onu masaya koysm bile çizilmez zaten her gün genellikle kilifla kullancam
Sen öyle diyorsan , bir kılcal çizik görünce de için cız eder. Bence boşuna çıkardı apple bu rengi! Çünkü iPhone 7 ve 7 pluslar çıktığından beri jet black alanlar pişman. Kasanın çabuk çizilmesinden. Yine de sen bilirsin. Hayırlısı olsun şimdiden

Eyvllh usta arkaya da koruyucu taktiririm diyordum bir yere gitsemde kilidi cikarsamda gene çizilmez diyordum.mat siyah alim bari
--- Gönderi Güncellendi ---

Aynn
Hocam tabii ki tercih size kalmış ama ben olsam jet black almazdım. Çünkü bir cihazı aldığım zaman uzun süre kullanırım, o süre içinde de temiz kalmasını tercih ederim açıkçası. Yok orası çizilecek, yok şurası çizilecek diye düşünmek istemezdim.

Arkadaşlar tavsiyeniz üzerine mat siyahi almaya karar verdim hepinize ayri ayri çok tesekkur ederim , keşke paramiz olsada fazla aksak su cihazdan :))

Aedon

Profesör
Ben olsam mat alirdim. Parlak seylerden cok hoslanmiyorum ve ucuz durdugunu dusunuyorum. Mat siyah cok daha guzel gorunuyor... Dogru secim :)

F1kan

Profesör
O değilde o kadar para veripte böyle şeyleri düşünmek tuhaf gelıyor bana

Beyler karar verdim jet black akçam simsiyah olan modeli kilifla kullancam zaten arkaya da jelatin takarim kilidi kullansam bile jelatin olur Sikinti olmaz simsiyah ayrilicaliktir
Kiliflada çizilecek hali yok

Beyler karar verdim jet black akçam simsiyah olan modeli kilifla kullancam zaten arkaya da jelatin takarim kilidi kullansam bile jelatin olur Sikinti olmaz simsiyah ayrilicaliktir
Kiliflada çizilecek hali yok
Onunla bile çiziliyor. Bir kaç kişi söylemişti

stat counter