Jeremain Lens'e İmza Töreninde Fenerbahçe Sorusu!

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
626
Beşiktaş'ın İngiltere'nin Sunderland ekibinden kadrosunu kattığı Jeremain Lens'in imza töreninde Fenerbahçe ile ilgili gelen soruya Beşiktaş Başkanı Fikret Orman cevap verdi...

manset-fotografi-kurtarildi-kurtarildi-5.jpg

Jermain Lens’in imza töreninde Fenerbahçe ile ilgili gelen soruya Beşiktaş Başkanı Fikret Orman araya girerek cevap verdi…

İşte Fikret Orman’ın o açıklamaları…

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın “Lens’in gitmesi için dua ettik” şeklinde sözleri hatırlatılırken araya giren Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, “Beşiktaş’ın gündemi Beşiktaş’ın kendi gündemidir. Oyuncumuzun böyle bir polemiğe girmesini istemiyorum. Biz Sunderland’ten oyuncu aldık. Biz Fenerbahçe’den oyuncu almadık. Artık o benim bir ailemin bir parçası. Böyle bir polemiğe girmek istemiyorum. Jermaine de kusura bakmasın. Lens’de neden Beşiktaş’ı tercih ettiğini söyledi. Biz böyle polemiklere girmek istemiyoruz…’

Jeremain Lens daha önce Beşiktaş'a transferi ile ilgili şu açıklamaları yapmıştı…

‘Yeniden Türkiye'ye döneceğim için çok heyecanlıyım. İstanbul'u seviyorum. Muhteşem bir şehir. Beni tüm kalbinizle desteklediğinizi her zaman hissettim. Taraftarlara teşekkür etmek istiyorum. İster sarı-lacivert, ister kırmızı-beyaz olsun. Ben her zaman en üst seviyede oynama hırsı duyan bir futbolcu oldum. Artık gitme vakti. Bana teklif yapan takım da en üst seviyedeydi. Bazen gerçekler acıtır.’

Fikret Orman’dan Lens transferi ile ilgili Fenerbahçe soruna yanıt!