JBL T450bt Alacağım. Nasıl bir kulaklık ?

Bu konuyu okuyanlar

obaris36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Jbl t450bt kulaklık alacağım ama kullanıcılarda bi sorun yaşandımı ya da nasıl bir kullanışı var ? Tavsiye ediyor musunuz ?. Hem bilgisayarda hemde telefonda günlük kullanım için.

AhmetCan3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Jbl t450bt kulaklık alacağım ama kullanıcılarda bi sorun yaşandımı ya da nasıl bir kullanışı var ? Tavsiye ediyor musunuz ?. Hem bilgisayarda hemde telefonda günlük kullanım için.

Almanya'dan 2 ya da 1 yıl önce hem ağabeyime hemde kendime aldım 1 yada 2 yıllık kullanmama göre basları güzel tizleri idare eder pil konusunda ise yaklaşık 7 , 9 saat civarı şarjı gidiyor ama dolar böyle iken biraz düşünmeni öneririm.

obaris36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Almanya'dan 2 ya da 1 yıl önce hem ağabeyime hemde kendime aldım 1 yada 2 yıllık kullanmama göre basları güzel tizleri idare eder pil konusunda ise yaklaşık 7 , 9 saat civarı şarjı gidiyor ama dolar böyle iken biraz düşünmeni öneririm.

Fiyat sıkıntısı yok. Sadece alınabilirmi ürün güzelmi söyledikleri performansı verebiliyor mu?

Reaksiyon puanı
892
Hepsiburadadan alınabilir ancak mağazadan sakın almayın.Mağaza fiyatının üzerine az daha koyar major 2 alırım ben olsam.Kablolu ama ses öyle güzel ki direk alasınız geliyor.

Son mesajlar