JBL Kulaklık aldım sizce orjinal mıdır?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mrtekn

Üyecik
Arkadaşlar cidden sizin böyle önemsiz konu ile zamanınızı çaldıgım için özür dilerim.Bugün hepsiburadadan bunu aldım Captcha Verification sizce orjinalmidir? ben biraz takıntılıyım arkadaşlar saglık konusunda lütfen sorumu mazur görün teşşekürler.

mrtekn

Üyecik
700 yorum var ve yorumlar genelde iyi yönde. Ayrıca çakması yapılacak kadar kaliteli bir kulaklık olduğunu düşünmüyorum.
zaten vatanda 69 lira ben 59 tl ye aldım çakma olacagını düşünmüyorum ama dedigim gibi biraz takıntılıyım cevap için teşşekür ederim

Inan Yetmen

Profesör
Bence de çakma değildir. Satıcı hepsiburada zaten, onlar çakma satmaz diye düşünüyorum.

çakma olmaz orda yoksa onu o satıcının ... monte ederler ticari hayatı biter.

biz eskileri birbirine mixleyerek tamir edip kullanıyoruz yeni kulaklık alacak kredi kartım yok...
70145
70146

son eser earpods clonu kablo note5 mikrofonu ve philips she3595bk'nin sürücüleri.

<<Dkn nyz>>

Dekan
biz eskileri birbirine mixleyerek tamir edip kullanıyoruz yeni kulaklık alacak kredi kartım yok...
Ekli dosyayı görüntüle 70145Ekli dosyayı görüntüle 70146
son eser earpods clonu kablo note5 mikrofonu ve philips she3595bk'nin sürücüleri.
Kalite
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 70145Ekli dosyayı görüntüle 70146
Benim hiç yok

Xiaomi vardı kardeşim çökmüş bende bidaha almadım fazla kullanmıyom aslında
o rossmann'dan aldığım beyaz kulaklığın sürücülerini e 250'nin kulaklığının sürücüleri ile değiştirdim tabi içinde teneke kapağı değiştirdim jakı kopmuştu başka jak taktım canavar oldu aslında creatiev ep 50 sürücüleri var içinde...

Baran Aydın™

Üyecik
Öncelikle şunu söylemeliyim çakmasını yapamazlar diye bir şey yok herşeyin çakmasını yapabilirler. Fakat aldığınız kulaklığın araştırması yapıldığı zaman orjinal yolunda son buluyor.

stat counter