Javascript date sorunu bi bakarmısınız

Bu konuyu okuyanlar

Betmen35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam arkadaşlar öncelikle ben siteme bi özellik yapıcam yapacağım özellik şöle olucak; siteye mesela bu ayın 25 'inde bir güncelleme koyucam bu güncellemenin otomatikman bu ayın 25 inde saat 22:00'da başlayıp sürekli olarak sınırsız o güncellemenin sitemde sürekli olarak kalmasını istiyorum fakat ben new date() komutuyla bunu yapmaya çalıştım ama farklı yapabildim yani içerik belli bir zamanda başlıyor ama belli bir zamandada bitiyor. ben öle olsun istemiyorum bir içeriğin belli bir zamanda başlayıp sürekli sürmesini istiyorum bana bunun kodunu atarmısınız arkadaşlar mümkünse mantığını gösterirseniz sevinirim

mirinkirin

Doçent
Reaksiyon puanı
358
Sorunuzu açık sormuyorsunuz. Aynısını bootstrapta da yaptınız, js kullanmadan sadece bootstrapla bir şeyin yapılabileceğini sanıyorsunuz, bootstrap js içeriyor ama o kısmı da öğrenmemişsiniz. Ben siteye bir güncelleme yapacağım o güncelleme hep olacak ne demek, site güncelleme alıyor da biz mi bilmiyoruz:) Proje yapmadan önce temel bootstrap, javascript veya jquery öğrenin, ayrıca İngilizce bilmiyorsanız İngilizce öğrenin. Böyle proje mi yapılır her problemde foruma konu açarak:)

Betmen35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
egonu burda tatmin etme git egonu başka yerde tatmin et