Java ve Android Programlama kitabı tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Merhaba arkadaşlar.Java ile android programlamaya karar verdim.Daha önce programlama eğitimi aldım ama hiç program vs yazmadım.Kısaca sıfırım diyeyim.Öncelikle java öğreneceğim.Araştırmalarım sonucunda 2-3 kitap arasında kaldım.
1-Kim korkar javadan
2-Kendinize güvenerek java
3-kodlab ın YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN JAVA 8 kitabı.

Sıfırdan başlayacak biri için algrotma mantığınıda öğretebilecek bu 3 kitaptan hangilerini tavsiye edersiniz ?

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Muhtemelen 1.si en iyisidir. O kitabı daha çok duydum diğerlerinden.

facar88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar.Java ile android programlamaya karar verdim.Daha önce programlama eğitimi aldım ama hiç program vs yazmadım.Kısaca sıfırım diyeyim.Öncelikle java öğreneceğim.Araştırmalarım sonucunda 2-3 kitap arasında kaldım.
1-Kim korkar javadan

Sıfırdan başlayacak biri için algrotma mantığınıda öğretebilecek bu 3 kitaptan hangilerini tavsiye edersiniz ?
TrKaynak.com adresinden bakabilirsin. Ayrıca Udemy de eğitimler var. Ben yeni bir tane aldım. Dersi izlerken notlar tutmaya başladım. Sıfırdan öğrenirken başkalarıda faydalansın diye notdefteri.trkaynak.com blogta yayınlayacağım. takip edebilirsin
--- Gönderi Güncellendi ---
1-Kim korkar javadan

Ayrıca birinci kitap bende var güzel anlatıyor. 2.yi bilmiyorum. 3. de Mehmet Kirazlının ise o da bende var o da güzel anlatıyor.