Java script kitap

Bu konuyu okuyanlar

daredevil123

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar ben Javascript ögrenmek istiyorum. fakat internetten kurs mu satın alıp çalışmak daha yararlıdır. yoksa kitaptan çalışmak mı?

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,913
Ben internet üzerinden satın alabileceğiniz kursları tavsiye ederim. Udemy üzerinden Engin demiroğ kurslarına bakabilirsiniz kendisi iyi bir kursiyerdir.

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75
ben bir forum sitesinden bir arkadas yardımıyla epub ekledim tarayıcıya , ve complete reference javascript thomas a powel kitabından bakacam , bende öğrenmek istiyorum. ama eğer bir kursa kayıt olacaksam da muhtemelen öğrenmek için değil de , yeni insanlarla tanışmış olmak için yaparım bunu.

ama dediğim kitap fena değil.

IDAHO

Doçent
Reaksiyon puanı
192
Şahsi görüşüm herhangi bir yazılım dili öğrenirken kitaptan ziyade döküman veya video ile çalışmak daha verimli.

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Şahsi görüşüm herhangi bir yazılım dili öğrenirken kitaptan ziyade döküman veya video ile çalışmak daha verimli.
bilmem ....dökümandan kastınız neydi acaba ? (kitap da yazılı bi döküman sonuçta)

neden böyle söylediniz ki acaba? bizimle paylaşmanız mümkün mü ,anlatın isterseniz belki faydalı olur.

şunları da eklerseniz seviniriz: hangi programları bireysel çalışarak (döküman veya video) öğrendniz ?
ve ne kadar zamanınızı aldı bu programı/programları öğrenmek?

saygılarımla

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75
ben bir forum sitesinden bir arkadas yardımıyla epub ekledim tarayıcıya , ve complete reference javascript thomas a powel kitabından bakacam , bende öğrenmek istiyorum. ama eğer bir kursa kayıt olacaksam da muhtemelen öğrenmek için değil de , yeni insanlarla tanışmış olmak için yaparım bunu.

ama dediğim kitap fena değil.

çok da iyi anlatan bi kitap değilmiş sanırım ,çok kompleks anlatmış daha basit anlatan bi kitap bulmalıyım sanırım şimdi. mesela w3scools bile daha güzel anlatmış.

objects kısmında (chapter 2) hiçbişey anlamadım herşeyi birbirine karıştırmış diyebilirm. belki de ben C,C++ gibi dilleri bilmediğimden kaynaklanıyordur...
Mesaj otomatik birleştirildi:

bununla birlikte ,the complete reference html 5 &css3 kitabı gayet güzeldi.

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75
hhhhhühhhhh , güzel bir kitap keşfettim valla ..yani bu ikisinin kombinasyonu javascript için çok güzel olacak anlamadığım yerleri anlıyorum şu an.

Son mesajlar