Java Eğitim Seti

Bu konuyu okuyanlar

LogicErrorTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba, programlama alanında kendimi geliştirmeye çalışıyorum.
Daha önce C, C++, C# ve SQL ile uğraştım şuan Java'da birşeyler yapmak istiyorum eğitim seti, döküman, kitap her ne olursa olsun önerebilirseniz çok sevinirim..

solutionex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam başlangıç olarak işine yarar mı bilmem ama Çizgi Tagem videoları var. Temeli anlatıyor ve ücretsiz. Ben bişey öğrenmek için daha çok kurs tavsiye ederdim ama diğer dillerle de uğraştığını söylediğin için buraya bir bak derim.:)

LogicErrorTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=456104]solutionex[/MENTION] tavsiyeniz için teşekkür ederim, siteyi hemen inceleyeceğim.

Bu arada yaptığım araştırmalar sonucu genellikle "Bir proje bulun ve onu geliştirmeye çalışın.." oldu. Bu fikirde doğrusu bana mantıklı geldi zaten C#, SQL ya da C dillerini de derslerden daha çok bir problem üzerine giderek geliştirme şansım olmuştu yani şuan harıl harıl bir problem düşünüyorum projem için :)

Bunun yanı sıra her zaman ki gibi elimde bir kaynak kitap olsun istiyorum ve KODLAB yayınlarının "Java ve Java Teknolojileri" kitabını buldum -yorumlar gayet etkileyici ve iyi bir başlangıç olacağını tahmin ediyorum-, projenin haricinde o kitabı da bitirmeyi düşünüyorum en kısa sürede.