Jailbreak ?

Bu konuyu okuyanlar

ScHera

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung S4'üm vardı ve onu verip iphone 5s aldım.Sorun şurdaki artık sinirlenmeye başladım hiç bir şey yapamıyorum herşey paralı bir şey gönderemiyorum whatsappdan ses dosyası dahil gönderemiyorum eski telefonumu ozlemeye başladım.
Şimdi sorum şu Jailbreak yaparsam faydası ne olur zararı ne olur ?
Telefonu yavaşlatırmı ?
Beğenmezsem eski haline getirebilirmiyim ?
Diyelimki jailbreak yaptım garantisi devre dışı kalıyor eski halıne getirince garanti devam edermi ?
Yardımlarınızı bekliyorum

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Jailbreak yaparsan sıkıntı olmaz. Öncesinde tam bir yedek al. Sonrasında da işe koyul derim ;)

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
698
Önce yedek al sonra Jailbreak yap sonra beğenmez isen restore edersin aynı yeni almış gibi olursun ama bedava uygulama için jailbreak yapıyorsan yapma 25pp ve tongbu işini görür

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Samsung S4'üm vardı ve onu verip iphone 5s aldım.Sorun şurdaki artık sinirlenmeye başladım hiç bir şey yapamıyorum herşey paralı bir şey gönderemiyorum whatsappdan ses dosyası dahil gönderemiyorum eski telefonumu ozlemeye başladım.
Şimdi sorum şu Jailbreak yaparsam faydası ne olur zararı ne olur ?
Telefonu yavaşlatırmı ?
Beğenmezsem eski haline getirebilirmiyim ?
Diyelimki jailbreak yaptım garantisi devre dışı kalıyor eski halıne getirince garanti devam edermi ?
Yardımlarınızı bekliyorum
Telefonun anca saçma sapan tweaklar yüklersen yavaşlar jailbrak iphone u kişiselleştirmen özgüryapmanı saylar yani faydasını kesinlikle görürsün

ScHera

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yapmam için konu atarmısınız detaylı 5s için daha yeniyimde :)

Shizo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İOS sürümün kaçsa ona göre youtubden arat [MENTION=390531]ScHera[/MENTION]