J7 Prime FRP Lock hatası

Bu konuyu okuyanlar

mehmetasm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar bu gün bi arkadaşımın yurtdışından gelen ve güncelleme almayan J7 Prime 32 GB telefonuna odin ile manuel 7.0 güncellemesi yaptım başarılı oldu ancak yüklediğim stock rom 4 parça bir rom du ve modem dosyasını yüklemeyi unutmuştum haliyle modem dosyası yüklenmediği için şebeke yoktu telefonda. Modem dosyasını flashlamaya çalışırken FRP lock aktif oldu şuan telefon açılmıyor ve odin den stock rom yüklemeye çalışınca yine FRP lock hatası alıyorum. İnternette araştırdım z3x box ile yapanlar var ama bende box yok ve telefonculara ne kadar güvenilir az çok bilirsiniz resim yükleyebilirim yardımcı olmak isteyen varsa şimdiden teşekkürler.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba;

Cihaza hard reset atmayı denediniz mi?

mehmetasm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam recovery açılmıyor malesef telefonu açtığımda smart switch ile acil kurtarma modunda çalıştırın yazısı geliyor smart swicht de download modda görmüyor telefonu

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
hocam recovery açılmıyor malesef telefonu açtığımda smart switch ile acil kurtarma modunda çalıştırın yazısı geliyor smart swicht de download modda görmüyor telefonu
O zaman yeniden Odin ile rom atmayı deneyin.

mehmetasm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mesajda belirttim zaten hocam okursanız odin le de stock rom yükleyemiyorum

Chaos66

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sım kart vs leri söküp rom atmayı deneyin

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Merhaba arkadaşlar bu gün bi arkadaşımın yurtdışından gelen ve güncelleme almayan J7 Prime 32 GB telefonuna odin ile manuel 7.0 güncellemesi yaptım başarılı oldu ancak yüklediğim stock rom 4 parça bir rom du ve modem dosyasını yüklemeyi unutmuştum haliyle modem dosyası yüklenmediği için şebeke yoktu telefonda. Modem dosyasını flashlamaya çalışırken FRP lock aktif oldu şuan telefon açılmıyor ve odin den stock rom yüklemeye çalışınca yine FRP lock hatası alıyorum. İnternette araştırdım z3x box ile yapanlar var ama bende box yok ve telefonculara ne kadar güvenilir az çok bilirsiniz resim yükleyebilirim yardımcı olmak isteyen varsa şimdiden teşekkürler.

Ben de de frp lock hatası olmuştu. Cihazı rootladıktan sonra ayarlardan "OEM Kilit açma"yı etkinleştirmemiştim. Fakat recovery menüsünden sistemi sıfırlayıp Odin ile tekrardan stock ROM kurmuştum. Yazdığınıza göre telefonu "Download Mode" a alamıyorsunuz?

Son mesajlar