j7 2016 mı Huawei GT 3 mü ?

Bu konuyu okuyanlar

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Beyler soru gördüğünüz gibi net nedenleri ile yazarsanız sevinirim.
karşılaştırma için :
Samsung Galaxy J7 (2016) (Çift Hat) - Huawei GT3 Karşılaştırması - Epey

Birde şunu sormak istiyorum yeterince ilgi almazsa ayrı konu açacaımda zaten ithalatçı garanti tam olarak ney benim kafamda iki seçenek var
1.seçenek:Telefonun bozulduğunda muhatabın nlar olur ve onların türkiyede belli noktalarda yetkili servisleri vardır yani telefonu üreten firma değilde yurtdışından getiren firma telefonla ilgilenir tamir eder.
2.seçenek:Telefonu yurtdışından getiren firma senin telefonun bozulduğunda o telefonun garantisi getirilen ülkenin yetkili servisine ait olduğu için (ki o genelde çin olur) sizden telefonu alıp o ülkeye göndertip tamir ettirtip 1-2 ay sonra size vermesidir.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ben biraz da garantiden dolayı huawei istiyorum ayrıca ikiside android yedi alacak ama samsung beni kenara çekiyo sonuçta samsung kalitesi yani baya bi arada kaldım.
Birde ailede huawei e karşı bir soğukluk var samsung a göre alma diyorlar dinletemiyorum.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
al j7 2016 bak keyfine macera arama alcatel kim ki? ankesörlü telefon üreten kapon marka...
Samsung dünyanın en köklü markası alcatel'e rom bulamazsın atması da dertli...
Samsung'a kolay.

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
Huawei gt3 hem tasarımsal (arka kapak çıkmıyor!!) anlamda hemde donanımsal anlamda tercihim olurdu

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
hiç ay ışığında huawei modem kullandın mı?*
*hiç ay ışığında şeytanla raks ettin mi? derdi joker...

mia.wallace

Doçent
Reaksiyon puanı
230
karşılaştırma için :

Birde şunu sormak istiyorum yeterince ilgi almazsa ayrı konu açacaımda zaten ithalatçı garanti tam olarak ney benim kafamda iki seçenek var
1.seçenek:Telefonun bozulduğunda muhatabın nlar olur ve onların türkiyede belli noktalarda yetkili servisleri vardır yani telefonu üreten firma değilde yurtdışından getiren firma telefonla ilgilenir tamir eder.
2.seçenek:Telefonu yurtdışından getiren firma senin telefonun bozulduğunda o telefonun garantisi getirilen ülkenin yetkili servisine ait olduğu için (ki o genelde çin olur) sizden telefonu alıp o ülkeye göndertip tamir ettirtip 1-2 ay sonra size vermesidir.
Ben biraz da garantiden dolayı huawei istiyorum ayrıca ikiside android yedi alacak ama samsung beni kenara çekiyo sonuçta samsung kalitesi yani baya bi arada kaldım.
Birde ailede huawei e karşı bir soğukluk var samsung a göre alma diyorlar dinletemiyorum.

Diğer sorunu da cevaplayayım:

"Bu cihazlar da garanti kapsamındadır ancak bu garantiden marka değil ithalatçı firma sorumludur. İthalatçı garantili bir cihaz satın aldınız ve sorunla karşılaştınız, bu durumda muhatabınız ithalatçı firma olacaktır. Birçok markanın yetkili servisinde ithalatçı garantili cihazlar için hizmet verilmemektedir."

1. Seçenek

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
J7 2016

Snickers

Müdavim
Reaksiyon puanı
272
J7 2016 Bence de Samsung Bey, iyidir,şaşma.

sdnSamet

Asistan
Reaksiyon puanı
17
karşılaştırma için :

Bir Huawei P9 lite kullanıcısı olarak Gt3 öneririm ama biraz para eklersen P9 lite 2016 bir bak isterim kamerası iphone 6 lardan bile iyi denedik karşılaştırdık garanti ve müşteri hizmetleri olarak ta huawei gerçekten işi büyültmüş sd kart ile bir sıkıntı yaşadım gerçekten çok yardımcı oldular anlaattılar çözüm yollarını mail olarak attılar falan muhattap bulman çok güzel birşey yani ama samsung j7 2016 da güzel cihaz kötü denemez ama garanti desteği nasıl bilmiyorum.
Umarım yardımcı olmuşumdur.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
çok fena öpmüşler vantuz gibi yapışmış dilinide sokmuş...

sdnSamet

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Lütfen özel konuşmalarımızı buradan yapmayalım.
Bildirim gelip duruyor.