İzmir'e bahar gelmis gstringlerden sezdim

Bu konuyu okuyanlar

zaferyörük

Doçent
Reaksiyon puanı
1
dedigim gibi nasil ki yazin geldigi karpuz kabugunun denize düsmesi ile anlasiliyor, izmire bahar gelmesi de bir kafede gordugumuz pantalondan firlayan gstring ile anlasiliyor.. ben bunu bilir bunu soylerim.. sezonun ilk gstringini (gavur buna aslinda balina kuyrugu diyor) gordum cok rahatim..

velhasil birlik ve beraberlige ihtiyacimiz olan su günlerde gstring tanga giymek müreffeh bir uygulamadir..misal rahmetli sanat günesimiz zeki müren in bu kiyafet hakkinda bir anisi vardi "sene 1977 efendim. o zaman ben ege turnesine cikmisim. balikesir, izmir, mugla, derken bodruma geldik.. ciktim sahneye alkis kiyamet efendim.. evet efendim saolun efendim derken mikrofonu düsürdüm alayim derken belim acilmis benim "gecelerin emsalsiz kusu" adini verdigim ic camasirim gozukmustu. o zamanlar boyle bir uygulama yok tabi türkiyede.. hemen yayildi.. zeki müren donu diye satilmaya basladi.. allahim ne utanc. hemen gittim mahkemeye verdim adini tanga yaptik. tanga benim kopegimin adiydi efendim. sonra filmi cekildi tanga ve keş olarak.."

bir de ben bunun brezilya'nın milli giysisi oldugunu falan saniyorum.. nasil biz cumhuriyetin kurulusunu "bir toplu igneyi bile disaridan alan türkiye" seklinde anlatiyorsak muhtemelen brezilyalilar da portekizce olarak "bir gstring bile üretemeyen şanli brezilya ulusumuz" şeklinde özetliyorlardir kuruluşlarini.. yani keşke öyle olsa.. dunya daha bir... hani çekilebilir falan..

her neyse.. merak ettigim nokta su ki hic mi farkedilmiyor hanim kizlarimiz tarafindan bellerinin acildigi? hayir bence farketmesinler.. bana gore hava hoş .. cok mutluyum. yasasin izmir.. yasasin alsancak!
;D

Alıntıdır Zzz

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
hahahhaaa ben de bunu bilir bunu söylerim :p :)

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
keşke resimli anlatım olsaydı :D ...

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
İzmirdir sanırsam hepsi :D :p

g-string_opt.jpg

yenigunluk_UmaThurman.jpg

Tanga011007.jpg

oo174107.jpg

bu da çok utanmış :D

3834885.jpg

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
ewet bunlar izmir olabilir :^)
ama hemen karar vermemek lazım.mümkünse bi kaç tane daha koyda bakalım gerçektende izmirmi ? :D

Alengirli

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Abicim en sonundaki Heroes'taki hatun, Patrick üstat yeme bizi ya :D

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
Alengirli İşlerin Adamı dedi ki:
Abicim en sonundaki Heroes'taki hatun, Patrick üstat yeme bizi ya :D

heh kardeş, o kız evet izmirli işte :D

F-rekans

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Şuanda İzmirdeyim, hava sıcaklığı ise Türkiyenin iç kesimlere göre daha canlı ve daha sıcak, dağlık kesimlerde ise rüzgarla karışık çöp kokusu mevcut (Harmandalı çöplüğü) denize kıyısı olan kesimler ise daha canlı, havada baharı müjdeleyen gençlik tavırları veee kendini yaz döneminde zanneden turistlerin ciyaklamaları her yanı sarmış durumda. Nitekim kıyı kesimlerde Alsancak, Karşıyaka v.b. bölgelerde daha çok Alsancak kesiminde PoPosuna güvenen hanım efendilerin modaya uygun iç çamaşırlarını, "düşük bel" ile tabir edilen pantolonlarının arkasından fışkırırcasına sergiledikleri bir döneme girmiş bulunmaktayız. Şunuda belirtmemde fayda var; bu dönemde hanım efendilerin çim üzerinde bağdaş kurmaları, kendi aralarında oldukça yaygın bir haraket, bu hareket "A-BA-ZA" gençik toplulukları arasında oldukça yaygın olarak gözlemlendiği gözlemlenmekte...

-Teşekkürler F-rekans Şimdi Karşınızda Spor bülteninde ............ :D :D :D

Vaaay be tansiyonum düşmüş. :)

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Abi açılırda o kadar indirilmezki.%50 - %50 yapmış ablalarımız resmen.

F-rekans

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
[size=14pt]Şok Gelişme[/size]

İzmirde kar yağmamasını protesto etmek amacıyla çoğunluğu genç yüksek kesimden kişiler en pahalı kürkleriyle ve özel olarak yaptırdıkları semboli Kardan Adamlarla Konak iskelesinden denize girmek istediler, Polis kuvetlerinin engellerine rağmen D.S. kürkünü çıkartıp yavaş çekimde kalabalığı yarıp denize girmeyi başardı, ilginin ona kaymasını fırsat bilen yandaşlarıda aynı tepkiyi gösterdiler. Polis güçleri "ne haliniz varsa görün" tepkisini göstererek olay mahalini terkettiler. Çoğunluğu değil hepsi erkek olan bir gupta onlarla desteğimiz sonsuz eddası ile denize girdiler, protestocuların sevgisini kazanan baklava dilimli, geniş omuzlu ve yakışıklı delikanlılar "Biz onlara hak veriyoruz" deselerde, gözleri bikinilili protestocuları her birini teker teker süzmekte yetersiz kalıyordu...

Olay halk tarafından cep telefonlarına kaydettiği vidyolarla desteklendi. Kameranımız "Hede Höde" Böyle olaylar olduğu sürece ben oksijen tüpsüz su altı belgeseli çekmeye hazırım tepkisini verip, kamerasını haber spikerimize bırakıp protestocularla hatıra fotografı çekindi...

:D :D :D

@LgOsS

Doçent
Reaksiyon puanı
0
izmir işte gizlisi saklısı yok ;D :D

cabbarcan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Boşuna giyiyorlar... dediğim gibi kalça çatalı-görülmedikçe açmaının bi anlamı var mı? ;D

Antediluvian

Asistan
Reaksiyon puanı
1
3834885.jpg

ortadaki resim ne öle yaw :S Bu hatun elini fazla derine Sokmuş bence amacı farklı utanır gibi yapıyor.. :D ;D ;D

patrick

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
19
Antediluvian dedi ki:
3834885.jpg

ortadaki resim ne öle yaw :S Bu hatun elini fazla derine Sokmuş bence amacı farklı utanır gibi yapıyor.. :D ;D ;D

petrol çıkarıcak biraz daha uğraşsa, derinlere sokması bundan olsa gerek :D