İzleme keyfi için monitör tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Merhaba. Evimde televizyon yok, tv kanalları sebebiyle almayı da hiç düşünmedim. Bilgisayar oyunları da oynamıyorum.

Benim sadece, dizi-film izleme konusunda seyir zevkini artıracak, USB portu bulunan bir monitöre ihtiyacım var. Fiyat max. 800 TL
(Şimdiye kadar ipad tabletten izliyordum, fakat o da grup olarak izlemeye uygun değil.)

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Konu aktif.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
@Utkuversus bir yardımcı olabilir misin müsait olduğun bir zamanda.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
USB portu monitörle çalışmaz, harici bir bilgisayara bağlarsın ona veri iletir. IPS panele sahip 1080P bir monitör fazla fazla işinizi görür. Tümleşik hoparlörlerinin de aşırı kötü olduğunu söyleyeyim.

Maethro'h Push'x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Evimde televizyon yok, tv kanalları sebebiyle almayı da hiç düşünmedim. Bilgisayar oyunları da oynamıyorum.

Benim sadece, dizi-film izleme konusunda seyir zevkini artıracak, USB portu bulunan bir monitöre ihtiyacım var. Fiyat max. 800 TL
(Şimdiye kadar ipad tabletten izliyordum, fakat o da grup olarak izlemeye uygun değil.)

Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Izleme keyfi istiyorsan ve koydugun fiyat aralıgınida konuya dahil edersek sana en uygun monitor kesinlikle samsung'un curved monitor'üdür kavisli yapısı ve 23.6 inch boyutuyla sana iyi bir seyir keyfi katacağını düşünüyorum . Ürün tam adı ; LC24F396

Son mesajlar