İzleme keyfi için monitör tavsiyesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

KamtariR

Asistan
Merhaba. Evimde televizyon yok, tv kanalları sebebiyle almayı da hiç düşünmedim. Bilgisayar oyunları da oynamıyorum.

Benim sadece, dizi-film izleme konusunda seyir zevkini artıracak, USB portu bulunan bir monitöre ihtiyacım var. Fiyat max. 800 TL
(Şimdiye kadar ipad tabletten izliyordum, fakat o da grup olarak izlemeye uygun değil.)

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ufuk

Creative Mod
Yönetici
Super Moderator
@Utkuversus bir yardımcı olabilir misin müsait olduğun bir zamanda.

Utkuversus

Dön Gel Biraz Da Cennet Özlesin Seni Atam!
Yönetici
Moderatör
USB portu monitörle çalışmaz, harici bir bilgisayara bağlarsın ona veri iletir. IPS panele sahip 1080P bir monitör fazla fazla işinizi görür. Tümleşik hoparlörlerinin de aşırı kötü olduğunu söyleyeyim.

Merhaba. Evimde televizyon yok, tv kanalları sebebiyle almayı da hiç düşünmedim. Bilgisayar oyunları da oynamıyorum.

Benim sadece, dizi-film izleme konusunda seyir zevkini artıracak, USB portu bulunan bir monitöre ihtiyacım var. Fiyat max. 800 TL
(Şimdiye kadar ipad tabletten izliyordum, fakat o da grup olarak izlemeye uygun değil.)

Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Izleme keyfi istiyorsan ve koydugun fiyat aralıgınida konuya dahil edersek sana en uygun monitor kesinlikle samsung'un curved monitor'üdür kavisli yapısı ve 23.6 inch boyutuyla sana iyi bir seyir keyfi katacağını düşünüyorum . Ürün tam adı ; LC24F396

stat counter