İyiki Doğdun Mrtaltg

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sevgili Murat abiciğim;

Çok insan bilmez ama forumda arkamızı toplayan asıl kişi sensin. Foruma geldiğim günden itibaren her zaman yanımda oldun, her zaman bana yardımcı oldun, çok teşekkür ederim. Foruma geldiğim günden itibaren tanıdığım en güzel, en kaliteli insanlardan birisin. Allah birlikteliğimizi hiç bozmasın, mutlu ve huzur dolu bir yıl dilerim. Sevdiklerinle mutluluklar!

Cyb3r_K1ng

☪ ϜϓſϞ ☪
Onursal Üye
Ayrıca ben de birşey belirtmek istiyorum. Bu forumun kahramanı Murat Abidir. Ne zaman bizim bilmdeğimiz yapamadığımız bir şey olursa hep bizlere yardımcı olur. Forumun gizli kahramanıdır. Allah ömürünü uzun etsin @Mrtaltg

Mrtaltg

[email protected]
Yönetici
Super Moderator
Çok teşekkürler arkadaşlar tüm iyi niyetleriniz için sağolun yaş 35 şiirini bilmeyen yoktur yol yarısı derler ama biz o yol yarısını geceli çok oldu şu an itibari ile 43'e girmiş bulunduk

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
Çok teşekkürler arkadaşlar tüm iyi niyetleriniz için sağolun yaş 35 şiirini bilmeyen yoktur yol yarısı derler ama biz o yol yarısını geceli çok oldu şu an itibari ile 43'e girmiş bulunduk
Abi ben seni 36 civarı sanıyordum hiç göstermiyorsun :D

Mustafa Deliktaş

Hercules Jr
Yönetici
Moderatör
Değerli @Mrtaltg abimiz, ne zaman bir eksiğimiz bir yanlışımız olsa güzel bir dille bizleri uyarıyor ve bizleri daha iyi bir forum için bilinçlendiriyorsun. Bunun için çok teşekkür ederiz :)
Ayrıca bize herzaman yaşıtınmışız gibi samimiyetle yaklaştın, böyle bir insanın doğum gününü kutlamamak olmazdı,
Nice beraber mutlu senelere abim :)

Belissima

Süpürgesizz Cadı...!
@Mrtaltg
Abim nice mutlu huzurlu yaşlar diliyorum. Hep sevdiklerinle beraber olursun inşallah. Kısa zamanda ailem gibi oldunuz hepiniz. Bunun içinde ayrıca teşekkür ediyorum.
Allah sana sağlıklı uzun ömürler versin. Doğum günün kutlu olsun abim. :)

stat counter