İyi kameralı telefon önerisi olan?

Bu konuyu okuyanlar

Anne Leblanc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle Merhaba,
Ben yeni bir telefon arıyorum, birkac beklentim var:
*Kamerası:
Kamera benim için gerçekten önemli, hem ön hem de arka..

*Ram:
Rami EN AZ 4 GB olmalı

*Hafıza
Hafızası ise en az 32-64 GB olsun..

*Fiyat:
Fiyatı en fazla 2500 olsun
YARDIM EDEN HERKESE ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER;)

JoeStench

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Çift arka/ön kamera konusunda kriterin var mı ? Bir de ithalatçı garantisi senin için sorun olur mu ? Yardımcı olmak isteyenler için iyi bir kriter olabilir

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
tr garantili istiyorsanız xz1 alabilirsiniz.
ithalatçı olarak u11'de bir seçenek.

M

Murat Burç

SDN Okuru
HTC u11in ithalatçı garantili 6gb ram olan modeli biçilmiş kaftan yalnız güncelleme problemi var servisle doğru düzgün iletişim kurarsaniz çok sürmeden cozuyorlar kamera için ideal bir cihaz güncelleme problemi her zaman çıkmıyor bazı modellerde çıkıyor

Anne Leblanc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ya Sony'lerin tasarımını berbat buluyorum, kare çerçeveli özellikle . Evet kamerası iyi ama tasarımını çok beğenemedin. Ama yine de arastiricam.. Başka bir önerin var mı, aslında Samsung istiyorum.. ama başka marka da olur.. Teşekkürler

---- Mesajlar birleştirildi ----

HTC u11in ithalatçı garantili 6gb ram olan modeli biçilmiş kaftan yalnız güncelleme problemi var servisle doğru düzgün iletişim kurarsaniz çok sürmeden cozuyorlar kamera için ideal bir cihaz güncelleme problemi her zaman çıkmıyor bazı modellerde çıkıyor
U11 hoşuma gitti.. Araştırmayı düşünüyorum.. Ama güncelleme problemi kafama takıldı

Son düzenleme:

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
sırf 2600 diye mate 10 lite falan mı alsın :)
Ya Sony'lerin tasarımını berbat buluyorum, kare çerçeveli özellikle . Evet kamerası iyi ama tasarımını çok beğenemedin. Ama yine de arastiricam.. Başka bir önerin var mı, aslında Samsung istiyorum.. ama başka marka da olur.. Teşekkürler
samsung neden istiyorsunuz güvenilir olduğunu düşündüğünüz için mi?O fiyata s7 var ancak geçen senenin cihazı.beğenmeseniz bile teknosa,vatan,mediamarkt filan gidin bir elinize alın cidden şık bir tasarımı var.Köşeli olmasına rağmen yuvarlatılmış bir kasaya sahip dik durmuyor.ithalatçı açık mısınız?

Anne Leblanc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
U11 hoşuma gitti.. Araştırmayı düşünüyorum.. Ama güncelleme problemi kafama

samsung neden istiyorsunuz güvenilir olduğunu düşündüğünüz için mi?O fiyata s7 var ancak geçen senenin cihazı.beğenmeseniz bile teknosa,vatan,mediamarkt filan gidin bir elinize alın cidden şık bir tasarımı var.Köşeli olmasına rağmen yuvarlatılmış bir kasaya sahip dik durmuyor.ithalatçı açık mısınız?
Bakarım aslında tasarıma pek de önem vermiyorum.. ama kamerası hoşuma gitti.. U11 nasıl?

Son düzenleme:

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
U11 hoşuma gitti.. Araştırmayı düşünüyorum.. Ama güncelleme problemi kafama

Bakarım aslında tasarıma pek de önem vermiyorum.. ama kamerası hoşuma gitti.. U11 nasıl?
u11 güzel bir cihaz.Mükemmel görüntü sabitleyicisi,gece performansı ve ön kamerası var.Yinede sırf tr garantili olduğu için xz1 almanızı öneririm.

Anne Leblanc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Bakarım aslında tasarıma pek de önem vermiyorum
Çift arka/ön kamera konusunda kriterin var mı ? Bir de ithalatçı garantisi senin için sorun olur mu ? Yardımcı olmak isteyenler için iyi bir kriter olabilir
Çift kamera olmasına gerek yok ama kamerası iyi olsun.. Huwain kamerası özellikle huwei mate 10 lite i çok beğendim ama çok çabuk bozulduğunu suyunda yıkıldım aslında bunlarla uğraşmak istemiyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru

Çift kamera olmasına gerek yok ama kamerası iyi olsun.. Huwain kamerası özellikle huwei mate 10 lite i çok beğendim ama çok çabuk bozulduğunu suyunda yıkıldım aslında bunlarla uğraşmak istemiyorum
HTC U11 tabiri caizse. Huawei Mate 10 pfiya kafa atan bir cihaz Mate 10 lige U11 ile kıyaslanamaz U11 ezer geçer

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494

u11 ve xz1 için mate 10 lite hakaret olur.hocam önerim al xz1 geç.tasarım kötüyse htc u11 al geç

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Xiaomi Mi 6 6 gb ram 128 gb hafıza 1950 TL. OnePlus 5 6/64 2000 liraya düşmesini bekleyebilirsin. HTC U11 4/64 güncelleme sorunsuz 2150 lira.

Reaksiyon puanı
13
Huawei p10 almanı tavsiye ederim.
Kamera müthiş. Leica olması tam bir avantaj. Optik görüntü sabitleyici de var. Ki bu fotoğrafta çok önemli.
4gb ram ve 64gb hafıza.
Harici hafıza kartı takabilirsin.
işletim sistemi arayüzü çok kullanışlı. Samsung'dan şaşmayan ben bir daha bakmam samsung'a.