Itunes Iphone bağlantı sorunu!

Konusu 'iPhone' forumundadır ve Norrick tarafından 4 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. Norrick

Norrick Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

- Itunes Iphone bağlantı sorunu!

Arkadaşlar Itunes çok uğraşmama rağmen telefonumu görmüyor. Itunes'u silip yeniden yükledim, sürücü güncelledim telefondaki ayarlarımı ve itunes ayarlarını kontrol ettim ama çözümü bulamadım çıldırmak üzereyim Telefon şarj oluyor ve bilgisayar telefonu görüyor Apple Iphone(Portable Devices) olarak. Windows7 64bit kullanıyorum birkaç saat öncesine kadar sorunsuz kullanıyordum niye böyle oldu anlam veremiyorum. Bilen varsa yardım etsin lütfen.

2. Hussein Genghis

Hussein Genghis Üyecik

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bilgisayarım sağ tık yönetten hizmetlere gir iphone ve itunes olan kısmı bulup devre dışı kısmı otomatik yap

Norrick bunu beğendi.
  3. Norrick

Norrick Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim hallettim dediğiniz yöntemle :)

4. okanyavuz3

okanyavuz3 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar ben bır haftadır bu problemı asamıyorum yardım edın ıtunes denılen programı yukledım ve telefonumda ıtunes logosu var ve arama yapılmıyor rehbere gıremıyorumn bırde usb kablosu logosu var yardım edermısnız ne yapıcam

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

kardeşim çok saol sayende hallettim

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

i phone ve i tunes kısmı diyorsunda öyle bi kısım yok hizmetlerde sadece ipod servisi yazıyor

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

aynı sorun bende de var ve hizmetlerde iphone itunes kısmı yok lütfen yardımmmm

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

aynı sorun bende de var

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ya arkadaşlar bende öyle bi dert varki aklınız şaşr. görmuyor tanınmayan aygıt diyor bilgisayar usb çoklandırıcı ile taktıımda görüyor bi kaç dk içinde takılıyor gidiyor bağlantı direk taktığımda ise hiç görmüyor çıldıracam bilen biri yardımcı olsun lütfen...

10. cumalisav02

cumalisav02 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    bendede aynı sorun çıktı apple para vermek manyaklık.

11. Kaandonmez

Kaandonmez Profesör

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
    Yer:
    istanbul\bakıröy
    Arkadaşlar itunes gift card generator indiren var mı acaba

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Ben de ipad 2 kullanıcısıyım bendede o sorun oluyor ayarlara gel genelde en altta sıfırla diyo orda ayarları sıfıla de sorun çözülüyo eğer cok fazla internet ağına bağlıysan yapma sonra geri gelmez internet ağları

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bilgisayarım sağ tık yönetten aygıt yöneticisine girip oradan Apple mobile device usb driverı onarın ardından her şey normale dönecek

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

sorun buysa iyi hallettik şimdilik saol kardeş

15. smot

smot Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya benim ipohone 'um da şöyle bi sorun var ben bunu kendi laptopum dışında başka bi bilgisayara taktım içindeki bütün müzikler silindi şimdiyse kendi laptopuma takıyorum ama kesinlikle herahngi bi yükleme yapamıyorum telefona itunes'da gözüken sağ üssteki telefon işareti de çıkmıyo zaten sizce sorun ne nasıl çözebilirim

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bende de ıphone var hangi akla hizmet aldıysam onu bilgisayara bağlıyorum bağlantı kendiliğinden kopuyo tekrar bağlanıyo 3-4 saniye bile bağlı kalmıyo ne yapmam gerekir

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bende iphone 3s var  itunes indirdim pc zaten görmüyo. araştırdım biraz videlar felan izledim bir sürü, verdikleri linkle anlattıklarının alakasıı yok, i tunesle biraz ugraşıyım dedim sacma sapan şeyler yazıyo , bu kadar zor olmaması gerek 

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

kardesım bende ayfon 5c var yuesbıyı bılgısayarım goruyor ı tunes denılen dalga görmuyor yardımcı olursanız sevınırım

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Iphone 4 I tunes e bağlanmıyor diyor . apple stordan hiç birşey indiremiyorum ne yapmam gerekiyor. Teşekkürler

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ıphone 4s kullanıyorum ve bilgisayarıma itunes 322yi bilgisayar kabul etmiyor bnde 64bit liği indirdim ve oda indirme sırasında hata veriyo hata onarılmıyo bnde hataya rağmen devamet diyorum ve kurulum yapılıyo
    daha sonrasında da hıc bır şekilde telefonumu tanımıyor bu sorun nedeniylede hiç dosya aktaramıyorı-um telefonuma
    bu hata neyin nesidir hatanın çözümü için ne yapmalıyım . yardımcı olursanız mutlu olurum.

Sayfayı Paylaş