iTunes Film İndirme

Bu konuyu okuyanlar

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Arkadaşlar iTunes’dan satın aldığım filmi harici diske falan atabiliyor muyum? Hdmi ile uğraşmadan usb ile izlemek istiyorum tvde. Olabiliyor mu yani?

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Arkadaşlar iTunes’dan satın aldığım filmi harici diske falan atabiliyor muyum? Hdmi ile uğraşmadan usb ile izlemek istiyorum tvde. Olabiliyor mu yani?

Böyle bir şey mümkün değil. Zaten USB'ye atabilseniz, bunu CD haline getirip satadabilirsiniz. Bu yüzden Apple böyle bir şeye izin vermiyor. AppleTV var ise oradan izleyebilirsiniz.

Batubenn

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Böyle bir şey mümkün değil. Zaten USB'ye atabilseniz, bunu CD haline getirip satadabilirsiniz. Bu yüzden Apple böyle bir şeye izin vermiyor. AppleTV var ise oradan izleyebilirsiniz.
O zaman Netflix devam ne yapalım

akilli55

Asistan
Reaksiyon puanı
41
torrent sitelerinde cayır cayır itunes filmleri paylaşılıyor, Nasıl "mümkün değil"

ozzy3542

Asistan
Reaksiyon puanı
63
I phone 7 internet açıkken ekran titremesi var telefonumda. Donanımsal bir sorundur bilen varmı??

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
iTunes kurulu bilgisayarında açabilirsin, varsa iphone ipad ipod touch gibi cihazlarda, birkaç kere almışlığım var.

Félicien Clément

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba, maalesef Netflix'ten ve iTunes'dan indirilen filmler 'DRM' yani 'Dijital Hak Yönetimi' koruması içerdiğinden bu kodu çözmeye yetkili bir cihaz olmalıdır. Bu şifreyi çözemeyen bir cihaz tarafından açılamaz. İyi günler :)