İtopyadan Kulaklık Alışverişi

İtopya Güvenilirmidir?

• Evet

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır [itopya yerine başka site önerirseniz sevinirim]

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0

Bu konuyu okuyanlar

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Bayramdan max 1 hafta sonra Corsair HS60 Kulaklık alacağım şuan itopyada %45 indirim var bayram indirimi olacağını düşünüyorum o zaman başka kulaklık indirim olursa İtopya.com dan almamı önerirmisiniz internetten alışverişi genellikle n11 hepsiburadadan yaparım kargosu verilmemiş iletişime geçememiş arkadaşlar gördüm gerçekten öylemi?

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Gönderim konusunda sorun yok çok kez alışveriş yaptım ama iade veya değişim gibi bir durumdan ellerine düşerseniz o zaman sorun oluyor kargodayken iade ettiğim ürününün para iadesini 29 içinde anca geri alabildim iade etmem derseniz güzel yer garantilik bir durum çıkarsa disbiratör olduğu için aracılık yapıyorlar orasına çok karışmıyorlar.

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Gönderim konusunda sorun yok çok kez alışveriş yaptım ama iade veya değişim gibi bir durumdan ellerine düşerseniz o zaman sorun oluyor kargodayken iade ettiğim ürününün para iadesini 29 içinde anca geri alabildim iade etmem derseniz güzel yer garantilik bir durum çıkarsa disbiratör olduğu için aracılık yapıyorlar orasına çok karışmıyorlar.
Bana gelen ürünün bozuk çıkmasını durumunda iade almamışlar diye okumuştum ondan korktum

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Öyle bişey yapma ihtimalleri yok 15 gün içinde geri alma zorunluluğu var ama kulaklık kişisel eşyaya girdiği için biraz sorun olabilir açarken video gibi bişey yaparsanız kırık, çizik çıkma durumunda direk olarak kanıtın olur arızalı ise zaten geri almak zorundalar.