itopya.com kasa gereken kablolar ilemi geliyor

Bu konuyu okuyanlar

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
AOC 21.5" E2270SWHN FullHD HDMI Led Monitör | ITOPYA
DAV1.5-M1050-2GTOC/X4 860K/MSI GTX1050 2GT OC/8GB DDR3/1TB Disk/Gaming Bilgisayar | ITOPYA

Almayı dusunuyorum monitörde D/SUB ve HDMI var. Kasada da HDMI, DVI ve DisplayPort 1.4 var.

HDMI to HDMI kablo ile kasa ve monitörü bağlarsam herhangi FPS düşüşü ya da çözünürlük sıkıntısı olur mu?

Videolar izledim de VGA kullanıyordu herkes. Bir de kasadan gerekli kablolar çıkar mı eğer alırsam, mesela güç kablosu? İlk defa masaüstü kullanacağım.

Diger sorum ise alıcagım pc gereken kablolar ile mi gelir ? örnegın guc kablosu kasanın yanında mı gelir ? itopya.com dan alacagım

Ekran kartım GTX 1050.

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Kartın HDMI girişini kullanacaksınız hali hazırda girişleriniz var iken çevirici vs kullanmayın. Kasa psu ile geliyorsa güç kablosu ile gelecek.

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
Kartın HDMI girişini kullanacaksınız hali hazırda girişleriniz var iken çevirici vs kullanmayın. Kasa psu ile geliyorsa güç kablosu ile gelecek.
kasada kendı psu su yok oda sıstemde hazır var ama ayrı alınıyor oda. bırde ramler ddr3 sizce kötümü ? ilerde bu sistemi yenilemek istiyorum yeni bir sistem almak yerine hem kasaya hdmı hem monıtore hdmı baglarsam yani hdmı to hdmı mı oluyor sıkıntı olur mu

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
İlk olarak yukarıda ki sistemi almanızı önermem, ileride yenileme yapmak isterseniz anakart,ram,cpu değişmek zorunda. 2. güç kablosu psu ile birlikte geliyor. 3. hdmi kablosu ile bağlantı yapabilirsiniz.

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
İlk olarak yukarıda ki sistemi almanızı önermem, ileride yenileme yapmak isterseniz anakart,ram,cpu değişmek zorunda. 2. güç kablosu psu ile birlikte geliyor. 3. hdmi kablosu ile bağlantı yapabilirsiniz.
fakat pek bir bütçem yok 2000 tl ye monitör dahil almam gerekiyor o yüzden seçeneklerim kısıtlı 3-4 yıl götürmezmi beni bu sistem