İtiraf Et!!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Annem ablam babam herkes isteydi bende evde aç kalmayın diye 5 TL verdiler ben 15 TL harcadım 1 döner 1 kutu lokma 1 afet cips (bimden aldım:)) bide film izledim ooh

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Artık boş konulara cevap yazmak yerine benim konularıma yorum yapın da başkaları görsün. Moderatör olmam gerekiyor ya da boş yapmam. Ayrıca istatistik konusu ne işimize yarayacak?

NuLdERGAMER

Müdavim
Reaksiyon puanı
634
Artık boş konulara cevap yazmak yerine benim konularıma yorum yapın da başkaları görsün. Moderatör olmam gerekiyor ya da boş yapmam. Ayrıca istatistik konusu ne işimize yarayacak?
Bu konu boş değil eğlenceli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir tane daha var.Saatlerdir forumdayım ve şuan arka planda canlı ders açık.

hakancoskun4891

Müdavim
Reaksiyon puanı
757
Emredersiniz genelkurmay cumhurbaşkanı başbakanımız

Bir tane daha var.Saatlerdir forumdayım ve şuan arka planda canlı ders açık.
Hadsiz sen nasıl genelkurmay cumhurbaşkanı başbakanımız ile böyle konuşmaya cürret edersin

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Hadsiz sen nasıl genelkurmay cumhurbaşkanı başbakanımız ile böyle konuşmaya cürret edersin
Bu konuyu kast etmedim zaten. Saatlerce uğraşıyorum ama neye uğraşıyorum...

1606924855976.png

1606924890039.png

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Fikri mi yok? Babası ona almıyorsa bizim umrumuzda mı peki? En azından emeğine sağlık dersin çıkarsın. Sen ilgilenmiyor olabilirsin ama başkasının çok aradığı bir konu olabilir. Hadi o konu da gereksiz olsun. Bu konu neden bu kadar az görüntülenme? Sana saçma gelmiyor mu?

1607003598877.png

NuLdERGAMER

Müdavim
Reaksiyon puanı
634
Fikri mi yok? Babası ona almıyorsa bizim umrumuzda mı peki? En azından emeğine sağlık dersin çıkarsın. Sen ilgilenmiyor olabilirsin ama başkasının çok aradığı bir konu olabilir. Hadi o konu da gereksiz olsun. Bu konu neden bu kadar az görüntülenme? Sana saçma gelmiyor mu?

Ekli dosyayı görüntüle 126960
1k görüntülenme fena değil.60 kadar da cevap almışssın.Daha ne istiyorsun ki?

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
1k görüntülenme fena değil.60 kadar da cevap almışssın. Daha ne istiyorsun ki?
Aslında görüntülenme de önemli değil, emek verdin sonuçta. ister baksın, ister bakmasın. Benim kızdığım, böyle boş konuların öne çıkması. Yani diğer konuların arkada alması. Umarım anladın.
Bunlara ağır yaptırımlar gelmeli. Baban almadıysa ne yapalım, hesabına para mı aktaralım?

Son düzenleyen moderatör:

NuLdERGAMER

Müdavim
Reaksiyon puanı
634
Aslında görüntülenme de önemli değil, emek verdin sonuçta. ister baksın, ister bakmasın. Benim kızdığım, böyle boş konuların önce çıkması. Yani diğer konuların arkada alması. Umarım anladın.
Bunlara ağır yaptırımlar gelmeli. Baban almadıysa ne yapalım, hesabına para mı aktaralım?
Haklısın.Seni anlıyorum

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
Ben beyinsizim.

Aslında görüntülenme de önemli değil, emek verdin sonuçta. ister baksın, ister bakmasın. Benim kızdığım, böyle boş konuların öne çıkması. Yani diğer konuların arkada alması. Umarım anladın.
Benimde ağrıma giden, projelerimden çok, bana yüklenmeleri.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...