İthalatçı garantili telefon almak

Bu konuyu okuyanlar

Akkurt.ibrahim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Çok mu risklidir yoksa alınabilir mı Xiaomi almak istiyorum Mi6 garantisi beni biraz düşündürüyor

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Çok mu risklidir yoksa alınabilir mı Xiaomi almak istiyorum Mi6 garantisi beni biraz düşündürüyor
Az önce uzu açıklamalı bir cevap yazdım ama yüklenmemiş sanırım. Eğer arada ki fiyat farkı düşükse aşırınız mesela 3000 tl değerin deki telefon ithalatçı garantide 2000 tl ise ama dikkat etmelisin satıcıda çok önemli zaten servisleri rezalet ama satıcı sattığı ürünün arkasın da duracak kadar köklü bir firmaysa kafan rahat ede bilir. En büyük sıkıntı imal kayıt hatası oluyor ama bunu satın aldığın firma arkasında durup sana her Türlü kolaylığı sağlarsa sorun yok. Bazı firmalar ithalatçı bile olsa sana diyor ki getir servise biz göndeririz örneğim CarrefourSA ben şirket için lg g3 aldırmıştım kaç yıl oldu hiç bir sıkıntı yaşamadım
--- Gönderi Güncellendi ---
O söylediğin markada gayet başarılı ama bende şüpheli yaklaşan biriyim. Yedek parça konusun da sıkıntı yaparım aksesuar olayı sıkıntısızmı ve en önemlisi 2.el Pazar'ı nasıl bunları araçtır bence

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
bende merak ediyorum bunu. huawei p10 yada mate 9 ithalatçı alınırmı . yoksa o kadar para verilmez diyip mi5s mi alalım

Akkurt.ibrahim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bence 2000 TL aralığında en iyisi Mİ6 ama garantisi şüphelendiriyor

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
nasıl yani hocam ?
Şöyle yani güzel kardeşim mi5s güzel telefon ama aksesuar durumu ve 2.el durumu nasıl bilmiyorum. Ama Samsung ve huawei gibi markaların pazar payı var mesela bu gün s7 nin 2.elini satsan bir çok kişi markası için bile para verip alır ama bu gün mi5s desen çok bir forum da geçmeyenler araştırmayanlar o marka da ney der bir çok kişi duymadığı için. Huawei mesela mediamark'da standı var reklamları var. Buna bağlı olarak büyük ihtimal aksesuarı özel servislerde parçası da vardır.

vforfreedom

Doçent
Reaksiyon puanı
75
Şöyle yani güzel kardeşim mi5s güzel telefon ama aksesuar durumu ve 2.el durumu nasıl bilmiyorum. Ama Samsung ve huawei gibi markaların pazar payı var mesela bu gün s7 nin 2.elini satsan bir çok kişi markası için bile para verip alır ama bu gün mi5s desen çok bir forum da geçmeyenler araştırmayanlar o marka da ney der bir çok kişi duymadığı için. Huawei mesela mediamark'da standı var reklamları var. Buna bağlı olarak büyük ihtimal aksesuarı özel servislerde parçası da vardır.

Evet marka bilinirliği ve pazar payı olarak kesinlikle haklısınız

canertuysuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
hocam evo garantili falansa söylim alınır.ama deltadan biraz şüpheliyim

Son mesajlar