İthalatçı Garantili telefon alınırmı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

musbln0002

Üyecik
Xiaomi Redmi Note 7 64 GB bu telefonu almak istiyorum düşürme falan yapmam gözüm gibi bakarım sizce almalımıyım yoksa türkiye garanttilimi alıyım yoksa ithalatçımı arada 200tl fark var ?

yudododo

Asistan
türkiye garantili al
çünkü sen düşürmesende o telefona garanti bişey olacak
örneğin telefon çok yavaş şarj olacak ve hemen şarjı bitecek veya telefonun şarj girişi kırılacak vs.

topalsolucan

Rektör
3 gün önce "Semers iletişim" mecidiyeköyden Oneplus 6T aldım. 2700 tl. imeisi kırılmış olduğu için bu fiyata, hepsiburada'da ithalatçı garantili olanın fiyatı 4500 tl

garanti ve imei korkun yoksa tavsiye ederim :)

İbrahimm.ka

Üyecik
Xiaomi Redmi Note 7 64 GB bu telefonu almak istiyorum düşürme falan yapmam gözüm gibi bakarım sizce almalımıyım yoksa türkiye garanttilimi alıyım yoksa ithalatçımı arada 200tl fark var ?
Cihazı almadan önce şikayet sayfalarına bir göz atmanızı tavsiye ederim. Benim de aklımdaki cihazdı ama biraz araştırma sonucunda cihaz hakkındaki düşüncelerim tamamen değişti.

Constantin87

Doçent
Ben nasıl gaza geldiysem doğu bank tan HTC almıştım Bold, halen daha kullanıyorum servislik işim olmadı. Cihaz üreticisi ile alakalı ben xiaomi cihazlar sağlam biliyorum pek servislik işin olmayacaktır. Zaten çokta sorun olursa thh ile sorunu çözersin.

3 gün önce "Semers iletişim" mecidiyeköyden Oneplus 6T aldım. 2700 tl. imeisi kırılmış olduğu için bu fiyata, hepsiburada'da ithalatçı garantili olanın fiyatı 4500 tl

garanti ve imei korkun yoksa tavsiye ederim :)
Yasa çıktı biliyorsun

250 TL ceza ve 680 TL IMEI kayıt parası ödeyecek misin

stat counter