İthalatçı garantili G5 alsam sıkıntı yaşar mıyım

Bu konuyu okuyanlar

ismail özdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hepsiburada iade edilen telefonları geri paketleyip sattığını söylediler gerçekten böyle birşey var mıdır.1700 liraya ithalatçı garantili g5 almak mantıklımıdır.LG nın kronik sorunlarından korkmuyor değilim açıkcası.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
hepsiburada iade edilen telefonları geri paketleyip sattığını söylediler gerçekten böyle birşey var mıdır.1700 liraya ithalatçı garantili g5 almak mantıklımıdır.LG nın kronik sorunlarından korkmuyor değilim açıkcası.
7 8 aydır Lg g5 kullanıyorum. Hepsiburadadan ithlatçı g. olarak aldım. Ve ben bu bügüne kadar sıfır sorun yaşadım. 1600 Küsüre almıştım. Ve inanılmaz derecede memnunum.
Lakin alırken riskli olduğunu bılıyordum. Piyasadakı g5 lerin %95 i kronik hatalı. Alıcaksan bu riskleri göze alıp almalısın.
Onun dışında maksimum bütçeni sen söyle ona göre telefon önereyim sana

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Şuanki G5 lerde sorun olacağını sanmıyorum. Sorunlar genelde ilk serilerde oluyor. HB nin öyle bir şey yapacağını da sanmıyorum. Zaten orada satılan ürünler sadece HB ya ait değil. Farklı mağazalara ait ürünler var.
İthalatçı alabilirsin bence sıkıntı olmaz. Ama içinin rahat olmasını istiyorsan 2000 tl lik LG TR garantili alabilirsin arada fazla fark yok.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
G5 kronik sorunları olan bir telefon bence bu saatten sonra alınmaz.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Biraz daha bekleyip Xiaomi Mi6 almayı da düşünebilirsin..

ShiftBoss

Asistan
Reaksiyon puanı
289
LG G5 modeli bence ara ürün, birşeyler denediler ancak olmadı. Birkere yaptık madem satalım bitirelim dediler, modüler muhabbeti falan tam bir fiyasko.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
G6 da satamayacak yani o paraya satamayacak. Eylül gibi 1000 lira kadar indirim olur.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yani nasıl desem iyi hoş cihazda o sorunlar biraz can sıkıyor. İthalatçı meselesi eklenince iyice düşündürüyor . Bütçe artır TR garantili al içine dönmezse daha da zorlarsan XZ alabilirsin 2200e sicili temiz bir telefon

Talhasdnof

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
1900 e moto z var onu al hem tasarım filan daha premiyum sağdece pil 200map daha az

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Ben de şirket telefonu var 2 yıl önce almıştık ithalatçı firma garantili hiç bir sorun yaşamadım ama şunu söyleyim benim sorun yaşamam sorun yaşamayacaksın anlamına gelmez ben şahsen uzak durmanı öneririm 200 300 tl biraz fazla ver kavan rahat etsin. Birde onların şarj aletleri farklı oluyor genelde dönüştürücü alıyorsun ya da bazen kutu içinde veriyorlar o da çoğu zaman çok sağlıklı olmuyor hep insanın aklında bir korku kalıyor.
IMG_1546.JPG
Resim örnektir

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
uzak dur alma derim , ha bi o kadar daha paran var ise telefon için al bir dene arkadaşım

Reaksiyon puanı
7
Arkadaş A5 2017 dediğin cihazın donanımını G5 ikiye katlıyor haberin var mı ?
biliyorum ama ne fark eder ki sonuçta 600 liralık telefon alanda aynı şeyi yapiyor 4000 liralık telefonda sanki hergün işlemciyi zorlayacak işler yapıyor telefon sahipleri.Bir insanin telefonla yaptığı şeyler kısıtlı zaten.

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Xiaomi Mi 6 bekle derim , gerçi gelecek mi belli değil .

Xperia XZ çok iyi cihaz sony sevmesemde fiyatına göre iyi . Ama bütçeyi aşıyor sanırım .

LG G2 ve V10 kullanmış biri olarak LG önermem .

G2 den memnundum gayet , ki hala cihaz canavar gibi şuan da V10 garantide G2 kullanıyorum 7.1.2 yükledim . Ama G2 den sonra çöplük oldu LG .

Frst22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
LG konusuna yorum yapamam ama HB konusunda paketleyip geri sattıkları doğrudur son 1 senede 2 telefon alma hatasında bulundum ikiside bu şekilde çıktı :/

ismail özdemir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
7 8 aydır Lg g5 kullanıyorum. Hepsiburadadan ithlatçı g. olarak aldım. Ve ben bu bügüne kadar sıfır sorun yaşadım. 1600 Küsüre almıştım. Ve inanılmaz derecede memnunum.
Lakin alırken riskli olduğunu bılıyordum. Piyasadakı g5 lerin %95 i kronik hatalı. Alıcaksan bu riskleri göze alıp almalısın.
Onun dışında maksimum bütçeni sen söyle ona göre telefon önereyim sana
hocam bütçe zar zor 1700 e çıkabildim oyun fazla oynamam kamera önemli benim için zenfone 3 nasıldır

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
hocam bütçe zar zor 1700 e çıkabildim oyun fazla oynamam kamera önemli benim için zenfone 3 nasıldır
Al zenfone 3 64gb lik veya Sony X keyfine bak dostum ya. Fazla kasma amiral gemisi olucak diye. Günlük kullanımda her türlü fazla fazla götürür bu dediğim telefonlar seni

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779

Lg g5 tavsiye ettigim bir urundu. Rakiplerine gore uygun fiyati ve sundugu ozellikler ile bakildiginda tercih edilesi bir model. Fakat g5'lerde ghost screen sorunu var. Normalde lg sorunlu cihazlarinda belli bir seriden sonra duzeltmeye gider ve bu sorun ile basvuran kullanicilarin cihazlarini sorunsuz bir seriden yeni cihaz ile degisim yapar. Ama g5'lerdeki bu ghost screen olayini lcd ekranlarin karakteristigi bu sekilde deyip geri donus yaptigini okudum. O nedenle madem kabahatlerini kabul etmiyorlar o nedenle bende madur olunmamasi icin tavsiye etmiyorum. G4'lerdeki sorunlarda hep degisim yaptilar. Ama g5'teki sorunu kabullenmemis gibi gorunuyorlar.

Hele ki siz ithalatci garantili alacaksiniz. Ithalatci servislerinin durumlari hepten beter. Herseye ucret talep ediyorlarmis.

Siz uygun fiyata madem guzel bir cihaz almak istiyorsaniz o zaman tamam yine ithalatci garantili alin ama xiaomi mi5, mi5s 64gb modellerinden birini alin. Hem daha ucuz hemde servis ayni. Yani ithalatci garantili g5'de ne muamele gorcekseniz bundada ayni muamele. En azindan guzel bir cihazi daha uyguna almis olursunuz.

-Altar-

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Kesinlikle başka telefonlara bakmanı öneririm.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
iPhone 10, Galaxy s10 'da olsa ithalatçı garantili almamanı öneririm.

Son mesajlar