İşte YouTube'dan parayı kaldıranlar

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
İşte YouTube'dan parayı kaldıranlar

Google, 2016'da en çok kazanan YouTube yıldızlarını açıkladı. İşte işinden istifa edip evinde kurduğu amatör stüdyoda milyonlarca dolar kazanan, hepimizin kıskandığı o şanslı isimler.

Sizce Türkiye'de YouTuber'ların büyük paralar kazanamamasının sebebi nedir?

Son düzenleme:

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Benim kız kardeşiminde sayfa abonesi bayağı çoğaldı.:)

YunusemreGürbüz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Evrensel olarak hitap etmedikleri için Türk youtuberlar fazla para kazanamıyor bence. Sadece Türk kültürünü,siyasi olaylarını vs bunları anlatarak pazanamazsın da zaten. Roman'ı iyi takip ederim. Yaptığı şakalara benzer şakalar yapan bir Türk youtuber olsa en az 1 m dolar rahat kazanır.

Holyterror

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Türkiye de düşük reklam oranları veriliyor. Bunun dışında youtuber bilincinin çok fazla olmadığını düşünüyorum. Ülkemiz de henüz YouTube müzik ve video portalı olarak görülüyor. Bir sosyal medya algısı yok.

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Youtube'daki gereksiz kanallar:
1. Enes Batur: Bu kanal kesinlikle veledlerin toplandığı kanaldır. Bu zat yüzünden 9-14 yaş aralığından ana, avrat küfürler yiyoruz, tehditler ediyorlar yerse :) Kendisini de hiç sevmem.

2.Medikraft kanalları: Yav arkadaş bilmem kaç tane kanalınız var hepsinde birleştrsenize parayı kıranlar asıl bunlar. Örneğin: Oha diyorum, YapYap, Liste Delisi, gibi saçma sapan şeyler.

3. Muratabigf: Çoğu videolarını beğensemde, Murat Engin gerek siyasi görüşü gerek saçma sapan videoları yüzünden gereksiz bir kanal listesie giriyor.

4. Minecraft Evi

5.Oyun Delisi: Tamer Yeşildağ kadar ikiyüzlü bir adam görmedim ben bu zamana kadar, TuruncuLevye zamanında kendi kanalında Lets Play serileri vardı. Göz atayom dedim yani MuratAbigf'den daha beter küfürler vardı. Şuanda silinmiş kanalında mevcut değil.

BilisimciveOyuncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1. Enes Batur: Bu kanal kesinlikle veledlerin toplandığı kanaldır. Bu zat yüzünden 9-14 yaş aralığından ana, avrat küfürler yiyoruz, tehditler ediyorlar yerse :) Kendisini de hiç sevmem.

2.Medikraft kanalları: Yav arkadaş bilmem kaç tane kanalınız var hepsinde birleştrsenize parayı kıranlar asıl bunlar. Örneğin: Oha diyorum, YapYap, Liste Delisi, gibi saçma sapan şeyler.

3. Muratabigf: Çoğu videolarını beğensemde, Murat Engin gerek siyasi görüşü gerek saçma sapan videoları yüzünden gereksiz bir kanal listesie giriyor.

4. Minecraft Evi

5.Oyun Delisi: Tamer Yeşildağ kadar ikiyüzlü bir adam görmedim ben bu zamana kadar, TuruncuLevye zamanında kendi kanalında Lets Play serileri vardı. Göz atayom dedim yani MuratAbigf'den daha beter küfürler vardı. Şuanda silinmiş kanalında mevcut değil.[/QUOTE

Benim yazdıklarım:
1-Önceleri Turuncu Levye'yi takip ederdim 1 küfre bile rastlamadım. Birde söylediğin kanallar YT Türkiye'nin en ünlü youtuber'larından.
2-Büyük ihtimalle sende ''ünsüz'' bir youtuber'sın ve onları çekemediğin için bunları yazıyorsun kardeşim.

NeroSparda

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Haha Youtube değilim küçük bir kanalım var ve zerre umrumda değil. Ben bu Tamer, Murat felan hepsinin ne halt olduğunu iyi biliyorum. Tamer'in kendi kanalında (Tamer Yeşildağ) Trlv değil Daemon Souls İle ÖlüYOrum serisi vardı. Bak sana yemin ediyorum hayal edemeyeceğinden çok küfür ediyordu. Tabi kimseyi de inandırmak zorunda değilim.

Simsizz1905

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
334

4. Minecraft Evi

5.Oyun Delisi: Tamer Yeşildağ kadar ikiyüzlü bir adam görmedim ben bu zamana kadar, TuruncuLevye zamanında kendi kanalında Lets Play serileri vardı. Göz atayom dedim yani MuratAbigf'den daha beter küfürler vardı. Şuanda silinmiş kanalında mevcut değil.
MuratAbigf' ye laf yok.:D:D Gördüğüm en samimi adam diyebilirim.

Son mesajlar