İşte Yeni iPhone'un En Önemli Özelliği

Bu konuyu okuyanlar

By_Mehmet

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Birkaç ay içerisinde yeni modelini tanıtması beklenen, teknoloji dünyasının merakla beklediği yeni iPhone ile ilgili iddialar bitmek bilmiyor.

Son söylentiler arasında, yeni iPhone’un ekranın ultra ince olacağı yer alıyor. iPhone’larda olan üç katmanın aksine yeni iPhone’da iki katman olması bekleniyor. Wall Street Journal’da yer alan haberde, LG ve Sharp söz konusu panellerin üretimine başladığı bilgisi yer aldı.

Apple’ın yeni iPhone hamlesi ile, Samsung’un yeni piyasaya sürdüğü S III modeliyle hızlanan ivmesinin önüne geçilmesi planlanıyor.

Gelen bilgiler arasında, yeni iPhone’da bataryanın çok daha güçlü olacağı, 10 cm ekran genişliğine sahip olması ve 3D kamera kullanması beklentisi yer alıyor.

KAYNAK

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
iPhone in kamerasıyla çekilen videolar zaten çok yer kaplıyor bi de 3D olursa… Bu sefer en düşük hafızalı modelleri 32 GB olur herhalde.

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
İncelik konusunda yeni iphone u cok merak ediyorum, nasil olacak bakalim.

Turbulans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Iphone 4 de video çekerken çözünürlük ayarlanabiliyor mu? Yoksa standart hd mi çekiyor.

yaşli çocuk

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
iPhone 5'in net bir özelliğinin açıklandığını sanmıyorum,hepsi görüş şuanlık.

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
3d kamera olcağı pek mantıklı olmaz öyle zannediiyorum arkadaşın dediği gibi çok yer kaplar birde mp artarsa ıphone kullananların vay haline :) İncelik konusundada internette bir kaç video gördüm ince ve uzun olacağıyla ilgili büyütülecek kadar incelikte bir lcd ye sahip değil ordaki videolara göre :)