İşte Türkiye'de İcralık Olan Ünlüler!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Burak Özgen

Profesör
Katılım
13 Mar 2018
Mesajlar
1,827
Puanları
83
Konum
istanbul
Gösteri dünyasının ünlü isimlerinin aldıkları lüks araba ve villalarla haber olmasına alışkınız. Ancak içlerinde bazıları var ki eşleri, işleri, ya da kardeşleri yüzünden haciz memurlarıyla karşılaşmak durumunda kaldılar. İşte o ünlülerden bazıları:
24 Eylül 2018, Pazartesi 11:27
A A


BOŞANMAYLA SONUÇLANDI

Şarkıcı Demet Akalın'ın lüks villasına eşi Okan Kurt'un borçları yüzünden haciz geldi. Çocuğunun bilgisayarına kadar pek çok eşya kamyonlara yüklenip götürüldü.
Bu olayı kaldıramayan Demet Akalın, tek celsede borç batağındaki kocasından boşandı.

BANKA HESABINA HACİZ KONDU

Sunucu Ece Erken, evini dekore eden mimar Jale Barahya hakkında sosyal medyada "Ben dolandırıldım, siz dolandırılmayın" şeklinde paylaşımda bulunmuş, mimarın şikayeti sonrası Erken hakkında 2,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmıştı. Mahkeme Ece Erken'i haksız bulunca, sunucunun banka hesabına haciz konuldu. Ece Erken, 'Şu an bankadaki 300 bin TL civarındaki parama haciz konuldu. Mağdurum' dedi.

ALACAKLILAR KAPIYA DAYANDI

Hadise, iki yıl önce Bodrum Yalıkavak'ta işlettiği La Plaj'ın 1 milyon 900 bin liralık borcu nedeniyle davalık olmuş, iş hacze kadar varmıştı. Dava henüz sonuçlanmamışken popçu bu kez de ablası Hülya Açıkgöz'ün 200 bin TL'lik ödenmeyen otomobil borcu nedeniyle hacizlik oldu. Haciz memurları ve avukatlar haciz işlemleri için geçen Nisan'da Hadise'nin Beşiktaş'taki ofisine gitti. Borcun kısa zamanda ödeneceği taahhüt edilince haciz işlemi durduruldu.

KIVANÇ'A KARDEŞ ŞOKU
Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, kardeşi Ömür Tugay Tatlıtuğ'a ait 15 bin liralık borç yüzünden geçtiğimiz yıl haciz ihbarnamesiyle karşılaştı. Üçüncü tebligatla olayı öğrenen oyuncu, 'Kimseye borcum yok' diyerek tespit davası açtı. Avukatı, 'Kardeşi müvekkilimin yanında çalışırken eşiyle birlikte ABD'ye gezmeye gitmiş, ancak oradan dönmemiştir' açıklamasında bulundu.

10 BİN LİRAYI ÖDEYİP KURTULDU

Oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın, ablası Hacer Yeşilçay ile birlikte İzmir'de açtığı gelinlik mağazasına geçtiğimiz ay haciz gelmişti. Gelinlik imalatı yapan bir firmaya bulunan 10 bin liralık borç nedeniyle haciz işlemleri başlatılan Nurgül Yeşilçay, 'Ailem başımın tacı' dedi, borcu ödedi ve kurtuldu.
Lerzan Mutlu'ya hitaben ''Ben sesimle döver, bilgimle gömerim'' dediği iddiasıyla mahkemelik olan ve 900 lira para cezasına çarptırılan Bülent Ersoy geçenlerde icralık oldu. Lerzan Mutlu, avukatı Hızır Barbaros Bursalıoğlu'nun 2 bin 180 liralık vekalet ücretini ödemediği gerekçesiyle Bülent Ersoy hakkında icra takibi başlattı.

Kaynak: Posta
 
Üst
stat counter