İşte iPhone 7 serisindeki tıslamanın kaynağı

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
İşte iPhone 7 serisindeki tıslamanın kaynağı

Apple’nin iPhone 7 akıllı telefon serisindeki rahatsız edici “tıslama” sesinin kaynağı hakkında yepyeni görüşler ortaya çıktı. Problemin kaynağı sadece A10 işlemcisi olmayabilir.

”Tıslama” sorunu sebebiyle iPhone 7S beklemeyi düşünüyor musunuz?

Son düzenleme:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Biri "boom!", biri "tıss!"
Her ikisine de "Suss" diyecek bir "Ses"imiz olaydı keşke... :)

gokhancako

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bu şartlar altında apple den bir açıklama gelmemesi şaşırtıcı. Muhtemelen problemin temelini inip kesin çözüm olup olmadığı bakıldıktan sonra bir açıklama gelecektir. Bu şekilde bakıldığında bu hatadan kurtulup daha stabil çalışır olması muhtemel olan 7S ailesini beklemek mantıklı gibi görünüyor. Yani iphone 6 da yaşanan birtakım sıkıtıların 6s de çözümü olduğu gibi 7 ailesinin de yaşanan ya da yaşanacak muhtemel problemleri 7s ailesi ile çözecekler gibi görünüyor

YANLIZKURT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Tüh! Şimdi o kadar para dök telefon ÇINGIRAKLI YILAN misali tıssslasın. Yazık patlayan, tıslayan telefonları gördük. Sırada ne var ACABA? Isıran telefon çıkarsa şaşırmam. ;)

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Tüh! Şimdi o kadar para dök telefon ÇINGIRAKLI YILAN misali tıssslasın. Yazık patlayan, tıslayan telefonları gördük. Sırada ne var ACABA? Isıran telefon çıkarsa şaşırmam. ;)
Güzel noktaya değindin :D yakında ısırırlar tırmalarlar her şey çıkar :D:D:D

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Herkes Samsung ile Apple arasındaki savaşa odaklanmışken arka planda sessizce yükselen bir Huawei var ve bu 3 markanın telefonları da genel olarak Çin'de birleştiriliyor. Bence ortada Amerika'nın değil, Çin'in bir oyunu var.. :smile:

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Bu sene telefonlarda bir keramet var hiç biri yerinde duramıyor biri patlar biri tıslar bakalım başka ne duyacağız :D

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Bana Note 7 de İP 7 de aceleye gelmiş gibi gelmeye başladı. İkisindede türlü sorunlar. Samsung çözdü. Sıra Apple'da bukadar süre açıklama yapmaması çok ilginç. Muhtemelen Apple'da değişim yapacaktır.

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
Bence 7 rakamıyla alakalı bir durum:D

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
tolganın video da dediği de düşündürücü ileride herhangi bir sıkıntı yaratmayacağını söylüyor

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Samsungun karsi atagi. Aradigi firsat bu. Simdi buhu iyice isitip isitip millete reklam eder.

Hayir, nite 7 lansmaninda sen git Applea laf soyle, telefonun terorist gibi nerede ne zaman patlayacagi belli olmasin. Yazik ya....

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Nexus 4 de tıslıyordu ama kimse gıkını çıkarmadı. Şimdi oooo tıslayan telefon, yılan mı o cart curt

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Nexus 4 de tıslıyordu ama kimse gıkını çıkarmadı. Şimdi oooo tıslayan telefon, yılan mı o cart curt
Ülkede kaç tane nexus 4 gördün :) şimdi sokağa çıkıp 10 kişiyi çevirsen 6 sı aa google telefon mu yapıyo yaa der. :D:p iPhone dediğimiz telefonu bütün dünya alem biliyor böyle bir durumda elbette gündeme olay olması normal :);)

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Ülkede kaç tane nexus 4 gördün :) şimdi sokağa çıkıp 10 kişiyi çevirsen 6 sı aa google telefon mu yapıyo yaa der. :D:p iPhone dediğimiz telefonu bütün dünya alem biliyor böyle bir durumda elbette gündeme olay olması normal :);)
Ben zamanında çevremde çok gördüm ülkemizde Nexus 4 satıldığı dönem. Siz hangi çevrede yaşıyorsunuz bilemiyorum.

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Ben zamanında çevremde çok gördüm ülkemizde Nexus 4 satıldığı dönem. Siz hangi çevrede yaşıyorsunuz bilemiyorum.
İstanbul çevresinde mi yaşıyorsunuz shifti kırdım soru işareti daha önce izmir ankara amasyada bulundum okul iş vb sebeplerden şimdi erurumdayım bir kere dahi görmedim :D

Son düzenleme:

YANLIZKURT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Bütün telefonlarda yüzlerce bileşen var. Telefon sadece işlemci, dokunmatik ekran, batarya ve kameradan oluşmuyor. Örneğin Apple yaklaşık 600 tedarikçi ile çalışıyor. Samsung' un sorunu çok belliydi. Çözümü çok kolay oldu.Ama Apple daha resmi açıklama yapmadığına göre büyük ihtimalle daha sorunun nereden kaynaklandığını bulamamışlar. Ama her iki firmanın da kullanıcı kitlesi iyi incelenirse Apple cılar bunu dert etmeyeceklerdir.
Yalnız evinde yılandan korkan hayvan besleyenlerin dikkatli olmasını öneririm. Çok garip olaylara tanık olabiliriz. ;)

Son mesajlar