İşte iPhone 6’nın özellikleri

Bu konuyu okuyanlar

iNexus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bak önceki mesajda bana dostum yazdın senle ben sadece abi kardeş olabilir yaşıma hürmeten ismimi sorup hitap edebilirdin veya abi diyebilirdin neyse konumuz bu değil bende biraz sana ayak uydurmak için gülüm yazdım.
Bak kendin diyorsun en hızlı büyüyen firma diye işte sağolsun kapitalist rejim ben telefonu kötülüyorum evet çünkü önceki önceki mesajında arkadaşa "iPhone 6'nın S5'i ezeceğini hiç sanmam, Samsung bu sefer kendine güveniyor" yazmışsın benim tepkim bunaydı samsung ne akdar donanım koyarsa koysun asla piyasada en iyi performansı veremeyeceğini kendide biliyor kullananlarda buna rağmen bilerek alıyor kahretsin işte satış politikası abartıyorda abartıyor. Root 10 dk lık iş demişsin bende biliyorum zaten jailbreak da 11 dk sürmüyor ikiside garanti dışı bıraktığı için cihazları ondan bahsettim illaki androiddede garanti dışı kalacak yani bunu belirmek istedim tartışmaya gerek yok benim yorumum açık ve net samsung asla apple ile kıyaslanamıyacak benim gözümde kullanıcılara birşey diyemem bilerekmi alıyorlar bu samsungu yoksa oyunamı geliyorlar bilemiyorum sadece geçmiş olsun diyorum onlara okadar.

mesajımda bashettiğim yeni samsung telefonu fotoğrafı gözükmüyor pardon haberiyle birlikte tekrar ekliyorum http://www.donanimhaber.com/cep-tel...da-3-SiM-kartli-bir-Galaxy-telefonu-geldi.htm

Tamam kardeşim o zaman. Ben S5'in yanındayım ama bu kişiye göre değişir, zevkler tartışılmaz. Uzatmayalım, 2 telefon çıksın hata mata olmasında.

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
iPhone 6'nın S5'i ezeceğini hiç sanmam, Samsung bu sefer kendine güveniyor. Ayrıca evet önemli olan megapixeli değil Kameranın Lens'idir.

S5 5,25 QHD Super Amoled ekrana sahip. Üstelik 2,5 GHz saat hızında dört çekirdekli işlemci yer alıyor. Cihazın 3 GB LPDDR3 bellek ve 3000 mAh pile sahip, Otofokus özelikli 20 MP arka kameraya da sahip, insan daha ne isteyebilir :)

Samsung hep kendine güveniyordu,örneklersek

S2 ile iPhone 4'ü
S3 ile iPhone 4s'i
S4 ile iPhone 5'i
Note 3 ilede iPhone 5s'i eziyordu hep testlerde kağıt üzerinde falan gel gelelim şimdiki hallerine bakarsak Galaxy serisinin durumuna acı bir tabloyla karşılaşıyoruz. Diyeceğim odur ki en sorunlu Android deneyimini kullanıcılara Samsung yaşatıyor bu gözle görünen bi gerçekken millet android cephesinde balıklama atlıyor göz boyayan donanıma ama sonra o balon patlıyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

BgTASn4CcAEID0L.jpg-large.jpg

https://twitter.com/SonnyDickson

iPhone 6 görüntüleri sızdı diyorlar. Şayet ekran büyümüş güzelde görünüyor cihaz.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Jak alt tarafta tuhaf olur sanki. Yan çerçeveler çook ince olmamış mı sizce?

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Jak alt tarafta tuhaf olur sanki. Yan çerçeveler çook ince olmamış mı sizce?

bgs1gwjcmaaqlrx-jpg-large-e1392247322767.jpeg

Sahte olma ihtimalide var çünkü daha çok erken en aşağı Eylül-Ekimden önce çıkmaz.

Bu resimde daha net anlaşılıyor hoş bence ama bu renk almam beyaz-altin renk uyumsuz.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Dostum telefonun tuşunu görme ayni NOTE 3 yemin ediyorum :D
Biraz dikkatli bakin benziyor. Hatta şu üstteki sensör-ahize kismi acayip benziyor. Bence böyle çıkmaz bu dediğin gibi sahte olma ihtimali var ki bence sahte. Şuna baksana baş düşmanın telefonlarına benzemiş :mrgreen:

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Dostum telefonun tuşunu görme ayni NOTE 3 yemin ediyorum :D
Biraz dikkatli bakin benziyor. Hatta şu üstteki sensör-ahize kismi acayip benziyor. Bence böyle çıkmaz bu dediğin gibi sahte olma ihtimali var ki bence sahte. Şuna baksana baş düşmanın telefonlarına benzemiş :mrgreen:

Çoğunluk Note değilde Galaxylere benzetmişler benziyorda işin komiği :lol:

Fakat Galaxy serisinin iPhone tasarımını kopyalarak çıktığını unutmuyalım. :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iSheeplere göre öyledir... iPhone alan kitle belli görmemişler...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
asıl kopyacı Apple bak ilk model SONY çakması son model NOKIA LUMIA... kapak...

iNexus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bgs1gwjcmaaqlrx-jpg-large-e1392247322767.jpeg

Sahte olma ihtimalide var çünkü daha çok erken en aşağı Eylül-Ekimden önce çıkmaz.

Bu resimde daha net anlaşılıyor hoş bence ama bu renk almam beyaz-altin renk uyumsuz.
Sensör kısmı S4'e oldukça benziyor bence, inceligi ve duruşu da Note 2 ve Note 3 ü andırıyor. Sanırım sahte çünkü neredeyse kopyasını yapmışlar :mad: Doğruyu söylemek gerekirse bu telefon bu tasarımla birlikte çıkarsa iPhone yerine iDroid olmalı.

glossofobhia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Tamam kardeşim o zaman. Ben S5'in yanındayım ama bu kişiye göre değişir, zevkler tartışılmaz. Uzatmayalım, 2 telefon çıksın hata mata olmasında.

Evet olaya bu şekilde,bakman daha mantıklı iki kıytırık firma için seninle papaz olmayacağım ya...

Samsung hep kendine güveniyordu,örneklersek

S2 ile iPhone 4'ü
S3 ile iPhone 4s'i
S4 ile iPhone 5'i
Note 3 ilede iPhone 5s'i eziyordu hep testlerde kağıt üzerinde falan gel gelelim şimdiki hallerine bakarsak Galaxy serisinin durumuna acı bir tabloyla karşılaşıyoruz. Diyeceğim odur ki en sorunlu Android deneyimini kullanıcılara Samsung yaşatıyor bu gözle görünen bi gerçekken millet android cephesinde balıklama atlıyor göz boyayan donanıma ama sonra o balon patlıyor.

BgTASn4CcAEID0L.jpg-large.jpg

https://twitter.com/SonnyDickson

iPhone 6 görüntüleri sızdı diyorlar. Şayet ekran büyümüş güzelde görünüyor cihaz.

Evet çok haklısın insanlar samsung yüzünden androide sıcak bakmıyor şahsen ben Galaxy S3 ve iPhone 5 kullanıcısıyım ve bu görüşteyim 1 yıl sonra yeni bir amiral gemisi almak istiyorum ama iphone değil,android bir cihaz olacak ve listemte asla ve asla samsunga yer vermeyeceğim artık S3 ü niye aldın diye sorarsan yakın bir dostumun hediyesi yoksa uzaktan yakından ilgim yok samsungla :thumbup1:

tashi 107

Asistan
Reaksiyon puanı
0
pil ömrü uzun olsun yeter isterse 4 inç olsun.

Son mesajlar