İşte Elazığ'da Yaşanan Felaket Olayın Kahramanlarından Biri Emine Kuştepe

Bu konuyu okuyanlar

niggax

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Elazığ'da yaşanan deprem felaketinde Elazığ'da can kaybı yaşayan vatandaşlara Allah'tan Rahmet yakınlarına sabırlar diler, yaralılara acil şifalar dilerim.

Büyük üzüntüyle haber aldığımız bu durumda Allah tekrar böyle bir acı yaşatmasın kimseye.

Elazığ'da can pazarına dönmüş bölgede canla başla mücadele veren bütün çalışanlardan Allah Razı Olsun. Fakat, içlerinde öyle biri vardı ki gerçekten TV başında , izleyenleri bile oturduğu yerden sakinleştiren bir ablamız. Adeta yönetirken herkesi sakin bırakan ve herkesin işini daha düzgün yapmasını sağlayan bir ablamızdı yüzünü büyük ihtimal uzun yıllar unutmayız ki ben öyle düşünüyorum kendim için. Enkaz altında bulunan kişileri telefon konuşmasıyla hayatta tutan ablamıza bir kez daha teşekkür ederiz. Hani Dağ filminde bir sahne vardı biz görünmeyenleriz, bilinmeyenleriz , öykülerimiz yazılmayacak, isimlerimiz hatırlanmayacak, unutulacağız , ansızın geliriz ansızın gideriz, yaptıklarımız önemli değil , sen güvende ol Türkiye hepinizden Allah Razı Olsun. Yardım ihtiyacında nasıl bir millet olduğumuzu bir kez daha gösterdik. Allah bir daha böyle bir acı yaşatmasın.