İşte Aziz Yıldırım'ın en çok istediği G.Saraylı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

YellowRed

Rektör
deatmania madem trnc mesajı rapor etti, bir zahmet buraya yaz da konu aydınlansın. ekran görüntüsü de olur. aksi durumda sen zan altında kalmış gibi oluyorsun.

EropaKING

Profesör
Diyorum ki Büyük harfle gs yazmadım.Aynı "gs" böyle yazdım.Eğer daha fazla birşey demek istiyorsan kardeşim burdan söyle.gs Yazdım gs.
Buradaki sorun, sanırım G nin büyük veya küçük yazılmış olması değil...

G harfini büyük küçük yazmak tamamen sizin insiyatifinizde olan bir durum...Kimse karışamaz -ki deatmania kardeşimin de bu konudan bahsettiğini zannetmiyorum...GS yerine 6S yazmanıza atıfta bulunmuş..

Forum ortamı sosyal bir ortamdır... Burası fenerbahçe köşesi diye..Rakip takıma yönelik istediğimi yazarım mantığından vazgeçmek gerek... Karşılıklı saygıya ihtiyacımız var..Siz, 6s yazarsınız başkaları f5 veya f7 yazar...diğerleri çıkar 8taş yazar...

Peki birbirimize, en azından İSİMLERİMİZE bile SAYGI duymuyorsak, neyi tartışıyoruz?

deatmania

Rektör
Olay bir tartışma değildir arkadaşlar. Ben bilerek uzattım.

Olay G yerine 6 yazılmasıdır.

Zan altında kalacağım bir iş yapmam. :)

godofnight

Asistan
Bir harf tartışmasıdır gidiyor.Konu dağıldı.kimsenin düzgün yazma zorunlulugu yok ayrıca bari kanıtlasaydın farklı şekilde yazdığını trnc.

3xpired

Doçent
Moderatör arkadaşlar isterse konuşma geçmişini açar, ekran görüntüsünü de koyar. Uzamasın. 6S yazdığını hepimiz gördük.

Bilimzeka

Doçent
ben bi fenerbahçeli olarak aziz yıldırımın son aylardaki tavrını beğenmiyorum

stat counter