İstanbul'da nerede ve ne zaman bit pazarı kuruluyor?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

FatalerrorX

Üyecik
Maltepe bit pazarı nerede hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de İstanbul’dakilerin hepsinin adresini yazarmısınız. Size zahmet teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi günler açıklar bir de? Çok yazdım pardon :D

PARAzitCELL

Dekan
1) İSTANBUL KADIKÖY BİT PAZARI - Yeni Salı Pazarı : Metrobüs ile Uzunçayır durağında inip yolun karşı tarafına (Akasya'nın karşısına yani) üst geçitten geçip imamhatip okulunun önünden az biraz yürüyerek kapalı pazar alanına ulaşırsınız. Cuma günleri kurulmaktadır ama hep aynı ürünler geliyor gibi, tadı yok eskisi gibi...

2) İSTANBUL Avcılar BİT PAZARI: Avcılar Metrobüs durağının 30 metre ilerisinde minibüs durakları var isteyen ordan minibüsle isteyense hemen yanlarında otobüs durağı var, otobüsle gidebilir. Ben otobüsle 76O (76O ya da 76B otobüslerinden biri olabilir) ile 5-6 durak sonra Ambarlı durağından hemen sonra Fevziçakmak durağı var, o durakta indim bi 25 metre filan yürüdüm ve kapalı bit pazarı karşıma çıktı. Yürümek istemeyenler için güncelliyorum, HARMANTEPE durağında inince hemen bit pazarının kapısında oluyorsunuz.

Avcılar bit pazarı daha yeni, temiz eşyalar ve fiyat olarak da daha kazık fiyatlar barındırır ? Hep aynı satıcılar ve çoğunlukla eski mallar (önceki haftadan kalanlar) tekrar satıştadır ve yeni mal gelirse de fiyatlar dediğim gibi yüksek sayılır. Ayakkabı, elektronik, giyim kuşam (az da olsa) vs parçalar bulunur.

3) tepeören - tuzla bit pazarları : Bu pazarların konumlarını internetten araştırarak bulabilirsiniz. Pazar günleri kurulurlar. Keşfe çıkarsam ayrıntıları yazarım :)

tepeören bit pazarı için 133AK geçiyor akfırat otobüsleri ve son durakta inip bir 50 metre yürüdükten sonra pazara varılıyor. (bu bilgi alıntıdır, doğruluğu bizzat tecrübe ile sabit değil)

Tepeören bit pazarı önceki yazdığım 2 bit pazarına göre daha büyük ve bol çeşitlidir.

stat counter