Bu konuyu okuyanlar

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Salı pazarı (cuma günkü kurulan pazar) olarak bilinen bit pazarının da olduğu pazara gittim en sonunda :)
Beklentiler ölçüsünde, ne büyük ne küçük, orta halli bi pazar. Her çeşit mal, cihaz var. Erkenden iyi mallar seçiliyor. Birkaç cihaz aldım ben de, ağır olduğu için pazardan foto çekemedim. Haftaya inşaALLAH fotoları da atarım. Metrobüs ile uzunçayır durağında inip Medeniyet Üni. yanında kurulan pazar iyi sayılır, tavsiye ederim, stres atılabiliniyor :D Pazar Kadıköy yani asya yakasında.

neonnn5627

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani hangi günler kuruluyor??

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bide fatihte oturuyorum da nasıl gidebilirim oraya

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Yani hangi günler kuruluyor??

Bide fatihte oturuyorum da nasıl gidebilirim oraya
Bit pazarı cuma günü kuruluyor. Fatih'ten metrobüs ile uzunçayır durağında inip Medeniyet üniversitesi yanına kadar yürümek zorundasın. Bi 10 dk lık yürünecek yol yani... Medeniyet Üniversitesi yanında bit pazarı varmış dersen herkes gösterir :D Medeniyet diyon bit pazarı arıyon, diye şakaya alanlar da olabilir. :)

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Fotoları atıyorum beyler:

IMG_20180914_110649.jpg

...

IMG_20180914_110751.jpg

IMG_20180914_110816.jpg

IMG_20180914_110818.jpg

IMG_20180914_110922.jpg

IMG_20180914_110939.jpg

IMG_20180914_111026.jpg

IMG_20180914_111032.jpg

IMG_20180914_111338.jpg

IMG_20180914_111347.jpg

...

Beyzaaa1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba göztepe bit pazarında vintage kıyafetler var mı bilgi verirseniz sevinirim

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Elbise, kıyafetler, perdeler, kumaşlar, iplikler vardı ama vintage ne oluyor onu bilmiyorum :) Gerçi ben elbise kısmına hiç bakmam, elektronik cihazlara bakarım, o yüzden bilgim az.

sn_kostekli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Hafta içi oluyor oluşu gitmeme engel keşke hafta sonu da kuruluyor olsa :D

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Youtube da Uğur Kaplan diye biri var kadıköy göztepe bitpazarını geziyor. Orası nasıldır bilen var mı? Bir yer için hep çalıntı mal var hırsızı çok diyorlardı orasımı?

sn_kostekli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
abi hiç oyun kolu ve konsolların fiyatlarını sordunuz mu acaba klavyeler kulaklıklar ne kadar hatırınızda kaldı mı acaba

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Youtube da Uğur Kaplan diye biri var kadıköy göztepe bitpazarını geziyor. Orası nasıldır bilen var mı? Bir yer için hep çalıntı mal var hırsızı çok diyorlardı orasımı?
Dolapdere bit pazarı için söylenir...

abi hiç oyun kolu ve konsolların fiyatlarını sordunuz mu acaba klavyeler kulaklıklar ne kadar hatırınızda kaldı mı acaba
Yıpranma durumuna göre fiyatlar değişiyor, sıfır bulursan 10-15 tl arası bulabilirsin, ikinci el ise 3 tl den başlar 10 tl gibi fiyat veren de çıkar. Mutlaka pazarlık olmalı, fiyat bazen yarı fiyatının da altına düşüyor. Konsol fiyatlarını ise hiç sormadım çünkü oyun oynayan biri değilim :)

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
7 cihaz ve hdmi ve vga, monitör güç kablosu aldım.
Philps Portatif dvd oynatıcı, fiyatı 10 tl (ÇALIŞIYOR :) ) ;
Philps ışıklı radyolu masa saati 5 tl (ÇALIŞIYOR :) ) ;
Markasız 12 volt dc akım Monitör adaptörü 5 tl (ÇALIŞIYOR :) ) ;
Uydu cihazı 5 tl ARIZALI çıktı :( ;
Kaliteli hdmi ve vga kablosu aldım 5'er tl SIFIRLAR :) ;
Markalı hoparlör aldım 5 tl (ÇALIŞIYOR :) ) ;
Bi kaç ürün daha aldım ama yazmama gerek yok.

Aradığınız ürünleri burada belirtir iseniz Bit Pazarı esnafı buradan okuduğu ürünleri özellikle getirtip sergiliyebilir tezgahında. Fiyatlarını azcık tuzlayabilirler ama :) (Konumuz 100 bin okunma sayısına ulaşmak üzere).

philips.jpeg
AJ100_12-IMS-tr_TR.jpg

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94

Aradığınız ürünleri burada belirtir iseniz Bit Pazarı esnafı buradan okuduğu ürünleri özellikle getirtip sergiliyebilir tezgahında. Fiyatlarını azcık tuzlayabilirler ama :) (Konumuz 100 bin okunma sayısına ulaşmak üzere).

Ekli dosyayı görüntüle 49970
Ekli dosyayı görüntüle 49974

Bunları hangi bir pazarından aldınız ? Konum olarak paylaşabilir misiniz?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117

dvd de tv var mı? net çekiyor mu?
2015-08-17 22.57.29.jpg

bunda av in ve av out var analog tv,radyo var ama kötü çekiyor...

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
dvd de tv var mı? net çekiyor mu?

bunda av in ve av out var analog tv,radyo var ama kötü çekiyor...

av out var sadece görebildiğim... sanırım tv özelliği yok. :(

Bunları hangi bir pazarından aldınız ? Konum olarak paylaşabilir misiniz?
google dan salı pazarı kadıköy ya da göztepe pazarı diye arat çıkması lazım. Bu konum atmaları doğrusu beceremiyorum...

Son düzenleme:

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
av out var sadece görebildiğim... sanırım tv özelliği yok. :(

google dan salı pazarı kadıköy ya da göztepe pazarı diye arat çıkması lazım. Bu konum atmaları doğrusu beceremiyorum...
doğru düzgün çekmiyor s bandı yok dvb-t yok koymamaları normal.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
doğru düzgün çekmiyor s bandı yok dvb-t yok koymamaları normal.
Özelliklerinde tv olup olmadığına bakmadım, cihazları karıştırırken çıktı karşıma :) Ama gayet iyi çalışıyor yalnız ekranı küçük 7inc. Bi daha ki sefer tv.li olanlarına dikkat edecem, işime yarayabilir.

gdsasdwe2134

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Özelliklerinde tv olup olmadığına bakmadım, cihazları karıştırırken çıktı karşıma :) Ama gayet iyi çalışıyor yalnız ekranı küçük 7inc. Bi daha ki sefer tv.li olanlarına dikkat edecem, işime yarayabilir.
Bu bit pazarınin tam konumunu paylasabilir misin?

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Bu bit pazarınin tam konumunu paylasabilir misin?
google maps de Tarihi Salı Pazarı yazınca çıkıyor.Ekli dosyayı görüntüle 50011
Burası olmalı...

Ekli dosyayı görüntüle 50014

Haritada dikkatlice bakınca google konumu tam isabetle vermemiş, Medeniyet üniversitesinin hemen bitişiği aslında.

Medeniyet üniveristesi yanı :

Ekli dosyayı görüntüle 50016
...

Medeniyet üniveristesi yanı :

Ekli dosyayı görüntüle 50016
...

Son düzenleme:

Celiikbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Salı pazarı (cuma günkü kurulan pazar) olarak bilinen bit pazarının da olduğu pazara gittim en sonunda :)
Beklentiler ölçüsünde, ne büyük ne küçük, orta halli bi pazar. Her çeşit mal, cihaz var. Erkenden iyi mallar seçiliyor. Birkaç cihaz aldım ben de, ağır olduğu için pazardan foto çekemedim. Haftaya inşaALLAH fotoları da atarım. Metrobüs ile uzunçayır durağında inip Medeniyet Üni. yanında kurulan pazar iyi sayılır, tavsiye ederim, stres atılabiliniyor :D Pazar Kadıköy yani asya yakasında.

Abi selamlar salı pazarı her cuma kuruluyor mu ve sadece cuma günleri mi kuruluyor sabah kaç gibi gitmeliyiz haftasonu gidebileceğim bir bit pazarı var mıdır varsa nerdedir biliyor musun

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Abi selamlar salı pazarı her cuma kuruluyor mu ve sadece cuma günleri mi kuruluyor sabah kaç gibi gitmeliyiz haftasonu gidebileceğim bir bit pazarı var mıdır varsa nerdedir biliyor musun

Salı pazarı olarak da bilinen bit pazarı sadece "cuma" günleri kuruluyor. Benim bilgim bu şekilde. Haftasonu dolapdere bit pazarı kuruluyor pazar günleri o da... Ama dolapdere bit pazarı hiç iyi değil, çer-çöp var diyebiliriz. Dolapderede her hafta aynı mallar sergileniyor ama kadıköydeki salı pazarında her hafta yeni mallar daha çok geliyor tezgahlara. Kapanmasaydı Maltepe bit pazarı da iyi sayılırdı (özellikle kapanmasına bir iki hafta kala öyle iyi mallar öyle ucuza satılmış ki gidemediğime hala pişmanım ) ama şu an oranın esnafının nerede olduklarını bilmiyorum fakat Anadolu yakasında yer aradıklarını duymuştum.

Salı pazarına ben saat 6 gibi evden çıkar 8 gibi orada olurum, dikkat çekeyim; gerçekten de erken gitmek gerekiyor çünkü iyi mallar çabuk seçiliyor ve çabuk tükeniyor. Ben erken gitmeme rağmen saat 12 ye kadar iyi mal seçmeye çalışıyorum fakat kapanın elinde kalıyor. Bir de bazı esnaf bazı malları sıfır fiyatına satmaya çalışıyor, o da her pazarda olan şeyler dikkat etmeli :D Unutmayalım, pazarlık sünnettir ve çok işe yarar.

BURADAN SESLENELİM, HAFTASONU ANADOLU YA DA AVRUPA YAKASI OLSUN İYİ BİR BİT PAZARI BİLEN VARSA YAZSIN, BİZ DE NASİPLENELİM :)
Özellikle bit pazarı esnafı daha iyi bilir bu tür haberleri...

Celiikbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Salı pazarı olarak da bilinen bit pazarı sadece "cuma" günleri kuruluyor. Benim bilgim bu şekilde. Haftasonu dolapdere bit pazarı kuruluyor pazar günleri o da... Ama dolapdere bit pazarı hiç iyi değil, çer-çöp var diyebiliriz. Dolapderede her hafta aynı mallar sergileniyor ama kadıköydeki salı pazarında her hafta yeni mallar daha çok geliyor tezgahlara. Kapanmasaydı Maltepe bit pazarı da iyi sayılırdı (özellikle kapanmasına bir iki hafta kala öyle iyi mallar öyle ucuza satılmış ki gidemediğime hala pişmanım ) ama şu an oranın esnafının nerede olduklarını bilmiyorum fakat Anadolu yakasında yer aradıklarını duymuştum.

Salı pazarına ben saat 6 gibi evden çıkar 8 gibi orada olurum, dikkat çekeyim; gerçekten de erken gitmek gerekiyor çünkü iyi mallar çabuk seçiliyor ve çabuk tükeniyor. Ben erken gitmeme rağmen saat 12 ye kadar iyi mal seçmeye çalışıyorum fakat kapanın elinde kalıyor. Bir de bazı esnaf bazı malları sıfır fiyatına satmaya çalışıyor, o da her pazarda olan şeyler dikkat etmeli :D Unutmayalım, pazarlık sünnettir ve çok işe yarar.

BURADAN SESLENELİM, HAFTASONU ANADOLU YA DA AVRUPA YAKASI OLSUN İYİ BİR BİT PAZARI BİLEN VARSA YAZSIN, BİZ DE NASİPLENELİM :)
Özellikle bit pazarı esnafı daha iyi bilir bu tür haberleri...

BU KADAR AYRINTILI ANLATIP SORULARIMI CEVAPLADIĞIN İÇİN TEŞEKKÜRLER

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Tuzlada bahsedilen bit pazarı açılmış, galiba maltepe bit pazarı esnafı açmış, youtube hesaplarından öğrendik :

Pazar günleri acik Tuzlada 400 yatakli devlet hastanesi arkasinda haritalar ve yandex den de bulabilirsiniz e5 uzerinde

@maxumax , dediğin bit pazarı bu olmalı...

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
pet724_.jpg
dvp-fx720-white.jpg

kodak_sv811.jpg

Aldıklarımdan bazıları :) Hepsi çalışıyor. (10 tl herbiri)

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
İst değilim ama yalovada perşembeleri bit pazarı var :)
Profil resmindeki o korkunç yaratık da ne oluyor, yanlış anlama ama insan rahatken bile psikolojisini bozar o resim ... Gerçi ne resmi olduğunu da bilmiyorum ama bana şeytanı hatırlatıyor ve şeytan insanın apaçık düşmanıdır, huzur neyim bırakmaz...

Melek-Kanadı.jpg

Melekler korusun bizi :)

ruyada-kanat-gormek-ruyada-kanat-gormek-666x480.jpg

güzel fotolar koymaya çalıştım ...

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
26
Yok be kardeş ne şeytanı ALLAH korusun...Predator alien kendisi yoga yaparken ehehe ben pisiko tarzında trance dinlerim onun vermiş olduğu bir his..

Vay güzellermiş bendede var bunlardan hepsi çalışıyor

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Uzaylıymış beyler, dağılalım :D

Bu hafta pazarda çok mal yoktu nedense, iyi mal ya gelmemişti ya da ben geç gittim... Boş dönmeyeyim diye ıvır zıvır aldım işte :)

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
26
Ben burda yeniyim tam mesajları çözemedim bazen kendi kendime yazıyomuşum :p

Ben pazara gitme işini biraz ara verdim aşırı stres yapmaya başladım fazla para olmayınca yanımda bişi görünce alamam diye bazı aldıklarımın aynısını görüyom alıyom ev doldu elektronik zırt bırt ..Her hafta giderdim 2 sene boyunca sonra boşladım

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
26

Helal tam benim kafadasın kardeş

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Evet, çok fazla da alınca koyacak yer olmuyor :D Ya satacan, ya da birilerine verecen ... Tamir edip kullanabilmek ise ayrı bir haz veriyor insana. Bir de zamanında alamadığın tüm üst düzey cihazları şimdi sadece bit pazarlarında görebiliyorsun veya alabiliyorsun :)