İstanbul Yurt Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Daha önce yurtta kaldınız mı bilmiyorum fakat 3 yıl kalmış birisi olarak şunları söyleyebilirim. Maddi durumunuz hakkında bir bilgim yok fakat mümkünse 2, maksimum 3 kişilik odalarda kalın. Yurdun internet bağlantısı hızlı olsun. Yemeklerde bol çeşit çok önemli değil ama muhakkak yapılan alanı görün ve temiz olsun. Odada muhakkak ders çalışabileceğiniz yeterli büyüklükte bir masa olsun. Banyoların temizliğine dikkat edin. 3-5 kuruş az vereceğim diye pişmanlık çekmeyin zira yurttaki yaşamınız hayat kalitenizi büyük oranda etkileyecek. Kötü bir ortamda kalmak hem sosyal açıdan sizi kötü etkiler hemde derslerinize yoğunlaşmakta zorluk çekersiniz.

ygtrzgrzn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İsterseniz bir de buraya bakın.

Ama size tavsiyem şu. 1yıl kadar yurtta kalın. Tüm öğrenciliği yurtta geçirmek üzere planlamayın

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,379
Tüm öğrenciliği yurtta geçirmek üzere planlamayın

Ev rahat gözükse de kendi çapında problemleri var tek başına kalacaksa sorun değil ama birden fazla kişi ile kalacaksa problem çıkma ihtimali yüksektir.

Erkek bir öğrenci iseniz size yurt tavsiyesi verilmiş zaten. Ama kuzenimin bayan yurtları var tanıdıklarınızı yönlendirebilirsiniz.

Md2002

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar,

İTÜ için yurt tavsiyesi verebilir misiniz?

İstanbul Teknik Üniversitesi Yurtları | Eyurtlar.com buradan ve İtü Öğrenci Yurtları » Yurtlar FİYATLAR buradan baktım ama erkek öğrenci için hangi yurtta kalmak mantıklı ?
Merhabalar

İstanbul'da özellikle üniversite çevresinde öğrenci yurdu bulamazsan , metrobüs güzergahı ve 1 aktarma yaparak daha ekonomik öğrenci yurtlarına ulaşman mümkün olacaktır.

Son düzenleyen moderatör:

ykaan

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Ek olarak evdeki wifi ile ne alakaysa apple app store a da bağlanamıyorum hiç bir cihazımdan sadece hücreselde bağlanıyor wifide mağazaya giremiyorum alakalı mı bilmiyorum ama ?‍♂️

kadirunlu9041

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Dostum hiç arama İBB ye git adam gibi sahip çıkar ellerinden geleni yaparlar. Yurt var diye hatırlıyorum